Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

Sukcesy przedszkolaków 2016/2017

Opublikowano: czwartek, 15.06.2017
Autor: Nauczyciele PM3
Odsłon: 363
Sukces cieszy! Kolejne, przedszkolne i pozaprzedszkone,
sukcesy naszych przedszkolaków.  
Gratulujemy

Rok szkolny 2016/2017

Sukcesy przedszkolne

Przedszkolak Konkurs Miejsce Przygotowujący,
Organizator
Julia
Wiatr-Tokarska
Przedszkolny Konkurs Recytatorski
"Kwiecień - plecień"
I miejsce p. M. Pelczar
Jakub Olszyk p. A. Kraus-Przybyła,
p. B. Częczek-Serwińska
Sandra Gazda p. T. Wajs,
p. M. Wojtoń
Ewa Paszkowska II miejsce p. M. Pelczar
Apolonia Erd p. A. Kraus-Przybyła, 
p. B. Częczek-Serwińska
Alicja Jakubowicz p. T. Wajs, 
p. M. Wojtoń
Natalia Pobilska III miejsce p. M. Pelczar
Lena Tomkiewicz p. A. Kraus-Przybyła, 
p. B. Częczek-Serwińska
Antoni Fornal p. T. Wajs, 
p. M. Wojtoń
Weronika Weron Przedszkolny Konkurs Plastyczny
„My się zimy nie boimy”
 I miejsce    p. M. Pelczar
Oliwia Dacyl  p. B. Częczek-Serwińska,
p. A. Kraus-Przybyła
Oliwia Krawiec  p. T. Wajs
Emilia Boratyn  II miejsce    p. M. Pelczar 
Zofia Szeja  p. B. Częczek-Serwińska, 
p. A. Kraus-Przybyła
Dominika Mierzyńska  p. T. Wajs
Anna Tasz III miejsce    p. M. Pelczar 
Natalia Suwaj  p. B. Częczek-Serwińska, 
p. A. Kraus-Przybyła
Alicja Jakubowicz p. T. Wajs 
Laura Ziobro  Przedszkolny Konkurs Plastyczny 
„Świąteczna kartka”
 I miejsce p. K. Tarkowska,
p. N. Dachowska-Guzik 
Eryk Gonet  II miejsce  p. M. Pietrasz,
p. D. Münzberger-Gąbka
Emilia Janas  III miejsce   p. K. Tarkowska, 
p. N. Dachowska-Guzik 
Mikołaj Filipek Wyróżnienie    p. W. Gałuszka 
Jakub Łopuszański  p. W. Gałuszka
Wiktor Sowa   p. M. Pietrasz, 
p. D. Münzberger-Gąbka

Sukcesy pozaprzedszkolne

Przedszkolak Konkurs Miejsce Przygotowujący
Jakub Łopuszański Międzyprzedszkolny Konkurs Plastyczny
"Polska w kolorze biało-czerwonym"
II miejsce p. W. Gałuszka
Amelia Wydra Wyróżnienie p. M. Pietrasz, 
p. D. Münzberger-Gąbka
Antonina Prugar
Emilia Ochotnicka
Franciszek Paczosa
Natalia Jaracz p. W. Gałuszka
Paweł Zając
Mateusz Peszke p. K. Tarkowska, 
p. N. Dachowska-Guzik
Bartosz Buczyński
Wiktoria Trznadel
Zofia Szeja
Międzyprzedszkolny Konkurs Plastyczny
"Tu jest moja Ojczyzna, tu jest mój dom"
Wyróżnienie
p. A. Kraus-Przybyła,
p. B. Częczek-Serwińska
Emilia Stec p. T. Wajs,
p. M. Wojtoń
Drużyna:
Jan Szyndlar,
Amelia Wydra,
Zuzanna Giżka,
Bartosz Guzik,
Jakub Pilecki,
Maksymilian Kijowski,
Emilia Janas,
Aleksandra Kielar,
Mateusz Peszke,
Filip Foryś,
Filip Kranc,
Igor Baran.
Międzyprzedszkolna Olimpiada Sportowa III miejsce p. M. Pietrasz,
p. D. Münzberger-Gąbka,
p. K. Tarkowska,
p. N. Dachowska-Guzik,
p. W. Gałuszka)
Drużyna:
Adam Nykiel,
Jan Szyndlar,
Franciszek Paczosa,
Krzysztof Jamroży,
Wiktor Sowa,
Wiktor Stanosz,
Igor Baran,
Filip Foryś,
Filip Kranc.
Międzyprzedszkolny Turniej Piłki Nożnej I miejsce p. M. Pietrasz,
p. D. Münzberger-Gąbka,
p. K. Tarkowska,
p. N. Dachowska-Guzik
Jakub Olszyk Międzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski
"Żaczek Przedszkolaczek na scenie"
Nagroda p. B. Częczek-Serwińska, 
p. A. Kraus-Przybyła
Sandra Gazda Wyróżnienie p. T. Wajs, 
p. M. Wojtoń
Karol Osuch
Jakub Olszyk Międzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski
"Wiosenne wierszowanki"
I miejsce
p. A. Kraus-Przybyła,
p. B. Częczek-Serwińska
Amelia Barczyk
p. M. Pietrasz,
p. D. Münzberger-Gąbka
Maksymilian Kijowski II miejsce p. W. Gałuszka
Antonina Prugar III miejsce
p. M. Pietrasz,
p. D. Münzberger-Gąbka
Apolonia Erd
p. A. Kraus-Przybyła,
p. B. Częczek-Serwińska
Błażej Kilar Międzyprzedszkolny Konkurs Plastyczny
"Tradycje wielkanocne" 
Nagroda p. K. Tarkowska,
p. N. Dachowska-Guzik
Nadia Szmyd Wyróżnienie
Natalia Jaracz  Wyróżnienie  p. W. Gałuszka 
Aleksandra Moszczyńska Międzyprzedszkolny
Konkurs Plastyczny
"Zabawy i sporty zimowe"
III miejsce p. K. Tarkowska, 
p. N. Dachowska-Guzik 
Milena Łątka Wyróżnienie p. W. Gałuszka
Amelia Wydra Wyróżnienie p. M. Pietrasz, 
p. D. Münzberger-Gąbka
Zuzanna Giżka Międzyprzedszkolny 
Konkurs Plastyczny 
"Zimowe krajobrazy"
Wyróżnienie p. W. Gałuszka
Amelia Wydra Wyróżnienie p. M. Pietrasz, 
p. D. Münzberger-Gąbka
Natalia Suwaj Międzyprzedszkolny Konkurs Plastyczny
"Moja choinka"
 III miejsce  p. B. Częczek-Serwińska, 
p. A. Kraus-Przybyła 
Emilia Stec  Wyróżnienie p. T. Wajs,
p. M. Wojtoń 
Aleksandra Kielar Wyróżnienie   p. K. Tarkowska, 
p. N. Dachowska-Guzik 
Jakub Łopuszański Wyróżnienie  p. W. Gałuszka 
Zoriana Stelmach Wyróżnienie   p. M. Pietrasz, 
p. D. Münzberger-Gąbka
 Julia Salej  Międzyprzedszkolny Konkurs
Kolęd i Pastorałek
Wyróżnienie   p. D. Münzberger-Gąbka
Przewiń w górę