Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

Sukcesy przedszkolaków 2017/2018

Opublikowano: piątek, 01.09.2017
Autor: Nauczyciele PM3
Odsłon: 315
Sukces cieszy!
Kolejne sukcesy
naszych przedszkolaków
 
Gratulujemy
 
 
 
 

Rok szkolny 2017/2018

Sukcesy przedszkolne

Maja Kasprzyk Przedszkolny Konkurs Muzyczny
"Zimowe rytmy"
I miejsce p. M. Pelczar
Szymon Gierlach I miejsce p. B. Częczek-Serwińska
p. A. Kraus-Przybyła
Julia Wiatr-Tokarska I miejsce p. T. Wajs
Zofia Pelc II miejsce p. M. Pelczar
Oliwia Dacyl II miejsce p. B. Częczek-Serwińska
p. A. Kraus-Przybyła
Tola Turowska II miejsce p. T. Wajs
Adam Malik III miejsce p. M. Pelczar
Lidia Uliasz III miejsce p. B. Częczek-Serwińska
p. A. Kraus-Przybyła
Liliana Wójtowicz III miejsce p. T. Wajs
Lena Rachwał Przedszkolny
Konkurs Kolęd i Pastorałek
"Kolędowanie"
I miejsce p. W. Gałuszka
Adam Bik I miejsce

p. K. Tarkowska
p. N. Dachowska-Guzik

Milena Łątka I miejsce

p. Marlena Wojtoń
p. Renata Modzelewska

Maksymilian Bronka II miejsce p. W. Gałuszka
Maria Wajda II miejsce
p. K. Tarkowska
p. N. Dachowska-Guzik
Julia Salej II miejsce p. Marlena Wojtoń
p. Renata Modzelewska 
Alicja Jakubowicz III miejsce p. W. Gałuszka
Maja Longawa III miejsce p. K. Tarkowska
p. N. Dachowska-Guzik
Iga Kuczała III miejsce p. Marlena Wojtoń
p. Renata Modzelewska 
 Franciszek Kruczek  Przedszkolny Konkurs Plastyczny
"Kolorowa jesień"
 I miejsce p. M. Pelczar 
Martyna Waśko p. B. Częczek-Serwińska
p. A. Kraus-Przybyła 
Weronika Weron p. T. Wajs 
Maja Jordan II miejsce p. M. Pelczar 
Oliwia Dacyl p. B. Częczek-Serwińska
p. A. Kraus-Przybyła
Julia
Wiatr-Tokarska
p. T. Wajs 
Łucja Barczyk III miejsce p. M. Pelczar 
Lidia Uliasz p. B. Częczek-Serwińska
p. A. Kraus-Przybyła 
Karol Osuch  p. T. Wajs 

Sukcesy pozaprzedszkolne

Przedszkolak Konkurs Miejsce Przygotowujący
Maksymilian Kijowska Międzyprzedszkolny Turniej Piłki Halowej II miejsce p. Renata Modzelewska p. Marlena Wojtoń
Stanisław Materniak
Mateusz Szuba
Mateusz Sucheta
Mikołaj Pigoń
Michał Mikulski
Maksymilian Kijowski Sportowa Olimpiada Integracyjna
"Przez ruch do zdrowia"
IV miejsce p. Renata Modzelewska p. Marlena Wojtoń
Stanisław Materniak
Oliwia Furtek
Iga Kuczała
Zuzanna Giżka p. K. Tarkowska
p. N. Dachowska-Guzik
Ignacy Zajdel
Emilia Tasz
Franciszek Kubal
Alan Borek
Międzyprzedszkolny Konkurs Plastyczny
"Moja przygoda w muzeum"
Wyróżnienie p. K. Tarkowska
p. N. Dachowska-Guzik
Iga Kuczała Międzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski
"Żaczek przedszkolaczek na scenie""
Wyróżnienie p. Renata Modzelewska p. Marlena Wojtoń
Maria Wajda Międzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski
"Wiosenne rymowanki"
II miejsce p. K. Tarkowska
p. N. Dachowska-Guzik
Emilia Tasz Międzyprzedszkolny Konkurs Plastyczny
"Ozdoby wielkanocne"
Nagroda
Julia Jakóbowska Nagroda
Alan Borek Nagroda
Filip Trznadel Wyróżnienie p. Renata Modzelewska p. Marlena Wojtoń
Iga Kuczała Wyróżnienie
Zuzanna Giżka Wyróżnienie
Alana Borek Międzyprzedszkolny Konkurs Plastyczny „Zimowe zabawy" Nagroda p. K. Tarkowska
p. N. Dachowska-Guzik
Izabela Domoń Wyróżnienie
Milena Łątka Międzyprzedszkolny Konkurs Plastyczny „Zimowe krajobrazy”  Nagroda p. Renata Modzelewska p. Marlena Wojtoń
Natalia Suwaj  Wyróżnienie  p. W. Gałuszka 
Przewiń w górę