Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

Sukcesy przedszkolaków 2018/2019

Opublikowano: środa, 14.11.2018
Autor: Nauczyciele PM3
Odsłon: 606
 
Sukces cieszy!
Tegoroczne sukcesy
naszych przedszkolaków.
 
Gratulujemy
 
 
Sukcesy przedszkolne
 
Przedszkolak,
Lokata
KonkursPrzygotowujący,
Organizator
"Smerfy"
Jakub Gonet - I miejsce
Zofia Orzechowska, Hanna Wiatr-Tokarska
II miejsce 
Antoni Uziębło, Eryk Czekański, Franciszek Zięba - III miejsce
 
"Biedronki"
Oliwier ŁątkaI - miejsce
Zofia Szul - II miejsce
Blanka i Diana Uliasz - III miejsce
 
"Krasnale"
Zofia Pelc, Aleksandra Półchłopek - I miejsce
Wiktoria Wojtoń, Helena Gradus - II miejsce
Maja Kasprzyk - III miejsce
 
"Nutki"
Antoni Zięba - I miejsce
 Amelia Kasza - II miejsce
Natalia Podbilska - III miejsce
 
"Słoneczni"
Nadia Głód - I miejsce 
Oliwia Dacyl - II miejsce
Izabela Domoń - III miejsce
 
"Żaczki"
Jakub Olszyk - I miejsce
Alicja Jakubowska - II miejsce
Sandra Gazda - III miejsce
 
Przedszkolny konkurs recytatorski
„Poezją witamy wiosnę”
p. M. Pelczar
p. M. Wojtoń, p. B. Częczek-Serwińska
p. T. Wajs, W. Gałuszka'
K. Tarkowska, N. Dachowska-Guzik
p. J. Kilar
 "Smerfy"
Aleksandra Ptak - I miejsce
Hanna Wiatr- Tokarska - II miejsce
Maja Bodkowska - III miejsce
 
"Biedronki"
Stanisław Guzik - I miejsce
Milena Wilusz - II miejsce
Marta Gonet - III miejsce
 
"Krasnale"
Helena Gradus - I miejsce
Zofia Pelc - II miejsce
Łucja Barczyk - III miejsce
Anna Malik - IV miejsce
 
"Nutki"
Lena Cebula - I miejsce
Jan Kuźnar - II miejsce
Julia Wiatr-Tokarska - III miejsce
 
"Słoneczni"
Emilia Stec - I miejsce
Milena Gonet - II miejsce
Karol Osuch - III miejsce
 
"Żaczki"
Oliwia Rachwał - I miejsce
Antoni Guzik - II miejsce
Zofia Szeja - III miejsce
Przedszkolny Konkurs z cyklu "Mam talent"
"Przedszkolne kolędowanie" 
nauczyciele grup 
"Żaczki"
Natalia Suwaj - I miejsce
Sandra Gazda - II miejsce
Oliwia Krawiec - III miejsce 
 
"Słoneczni"
Michał Mróz - I miejsce
Emilia Stec - II miejsce
Milena Szlachetka - III miejsce 
 
"Nutki"
Lena Cebula - I miejsce
Jan Kuźnar - II miejsce
Julia Wiatr-Tokarska - III miejsce 
 
"Krasnale"
Maja Kasprzyk - I miejsce
Wiktoria Wojtoń - II miejsce
Igor Przybyłowski - III miejsce 
 
"Biedronki"
Nina Surmacz - I miejsce
Luiza Teneta - II miejsce
Franciszek Ficek - III miejsce 
 
"Smerfy"
Zofia Orzechowska - I miejsce
 Aleksandra Ptak - II miejsce
Hanna Wiatr- Tokarska - III miejsce 
Przedszkolny Konkurs Plastyczny
"Moje miasto - mój dom" 
nauczyciele grup 
 
Sukcesy poza przedszkolne
 
Przedszkolak,
Lokata
KonkursPrzygotowujący,
Organizator
     
 Nadia Głód - I miejsce Międzyprzedszkolny Konkurs Plastyczny
„Palma Wielkanocna” 
 p. N. Dachowska-Guzik, p. K. Tarkowska)
     
Aleksandra Półchłopek - Wyróżnienie
Marta Gonet - Nagroda
Międzyprzedszkolny Konkurs Plastyczny 
„To jest mój kraj, moja Ojczyzna”
p. T. Wajs
p. B. Częczek-Serwińska, p. M. Wojtoń



Przewiń w górę