Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

Sukcesy uczniów 2018/2019

Opublikowano: poniedziałek, 03.12.2018
Odsłon: 946
Sukces cieszy!
Tegoroczne sukcesy
naszych uczniów.
 
Gratulujemy
 
 
 
 
 
 
 
Sukcesy szkolne
 
Uczeń, LokataKonkursPrzygotowujący,
Organizator
Joanna Zapora - I miejsce
Maja Wilusz - II miejsce
Bartosz Słyś - III miejsce 
Szkolny Konkurs Plastyczny
“Malarstwo inspirowane muzyką
Ignacego Paderewskiego” 
 p. A. Szwed
Paulina Kozłowska - Laureatka
Oliwia Rychlicka - Laureatka
VI Szkolny Konkurs Fotograficzny
"Krosno - moja mała Ojczyzna:
p. J. Juszczyk
Daria Guzik - I miejsce
Malwina Domagalska - II miejsce
Jan Szyndlar - III miejsce
Mateusz Cwynar - Wyróżnienie
Oliwia Brynerska - Wyróżnienie
Amelia Barczyk - Wyróżnienie publiczności
Szkolny  Konkurs Plastyczny
"Polska  - moja Ojczyzna"
 p. M. Najbar
p. M. Frączek
p. M. Frydrych
p. B. Niedziela
Uczeń zakwalifikowany 
do drugiego etapu konkursu:
 
Maciej Habrat
 Ogólnopolski Konkurs
"Z ortografią na co dzień"
(etap szkolny)
 p. J. Teśniarz
Uczniowie zakwalifikowani
do drugiego etapu konkursu:
 
Maja Żygłowicz, Nikola Olszewska, Vanessa Wajda, Zuzanna Poręba
 
Ada Lewczak, Aleksandra Siedlecka, Alicja Sieniawska, Blanka Stelmach, Damian Zajdel, Franciszek Gradus, Olaf Trznadel, Zofia Marosz, Zuzanna Wajda
 
Joachim Pelc, Patryk Uliasz
 
Bartosz Słyś, Szymon Rymar,
 
Milena Kuck, Zuzanna Prugar
 Ogólnopolski Konkurs
"Z poprawną polszczyzną na co dzień"
(etap szkolny)
p. B. Niedziela,
p. G. Barabasz,
p. R. Rachwał,
p. J. Teśniarz
p. M. Błaszczyk 
 Komiks
Natalia Szmyd - I miejsce
Eryk Gonet - II miejsce
Zoriana Stelmach - III miejsce
Amelia Barczyk, Natan Górny,
Adam Nykiel, Amelia Wydra -
wyróżnienie
 
Praca literacka
Julia Bałon - I miejsce
Aleksandra Siedlecka - II miejsce
Kaja Mola, Lena Wroniewicz - III miejsce
Franciszek Gradus, Isabella Lynch, Damian Zajdel 
- wyróżnienie
Szkolny Konkurs Czytelniczy
"Szkolne Przygody Gangu Słodziaków" 
p. R. Rachwał
p. K. Frej-Zajdel 
 
Sukcesy pozaszkolne
 
Uczeń, LokataKonkursPrzygotowujący,
Organizator
Konstancja Okarmus - I miejsce
Julia Bik - II miejsce
XIII Międzyszkolny Konkurs Kolęd
"Hej, kolęda, kolęda"
p. J. Teśniarz
Adam Czapor - wyróżnienie
Kajetan Paszkowski - wyróżnienie
Nikola Szczurek - wyróżnienie
Anna Fornal - wyróżnienie
Maja Teneta - wyróżnienie
Wiktor Trybus - wyróżnienie
Błażej Chilik - wyróżnienie
Szymon Paczosa - wyróżnienie
Paweł Domagalski - wyróżnienie
Franciszek Łukaszewicz - wyróżnienie
VIII edycja
Dnia Edukacji Architektonicznej
"Dom moich marzeń"
p. A. Szwed
Milena Łątka - II miejsce Międzyszkolny Konkurs Plastyczny
"Jestem rozważny na przejściach dla pieszych"
p. M. Najbar
Aleksandra Łopuszańska - wyróżnienie
Karol Kuczała - wyróżnienie
Julia Skrzypiec - wyróżnienie
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny
"Ozdoba choinkowa"
p. A. Szwed
Dagmara Oryszczak - I miejsce
Julia Skrzypiec - II miejsce
Daria Pietrzyk - III miejsce
Mirella Węklar - III miejsce
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny
“Jestem rozważny na przejściach
dla pieszych”
p. A. Szwed
Julia Bik - I miejsce (soliści)
Lena Maraj - II miejsce (recytacja)
Varia - I miejsce (zespół)
XV Międzyszkolny Konkurs
Pieśni i Poezji Patriotycznej
p. J. Teśniarz
p. M. Błaszczyk
p. J. Teśniarz
Zachary Salej - Laureat etapu wojewódzkiego VI Dyktanda Niepodległościowego
"Po polsku o historii"
p. J. Teśniarz
Konrad Zajdel - I miejsce 
 Zlot Dukielski
Konkurs Turystyczno-Krajoznawczy
p. B. Szwed 
Franciszek Guzik - II miejsce
Zlot Dukielski
Konkurs przyrodniczo-ekologiczny
p. B. Szwed 
Oliwia Rychlicka - I miejsce
Zlot Dukielski
Relacja z rajdu
p. B. Szwed 
 Franciszek Waśko - II miejsce
  Rajd Śladami Jana Pawła II
Konkurs wiedzy o Janie Pawle II
 p. B. Szwed
Drużyna - I miejsce
 
Konrad Zajdel  - I miejsce
Franciszek Guzik - II miejsce
Sara Bodkowska - III miejsce
 Rajd Śladami Jana Pawła II
Konkurs turystyczno-krajoznawczy
 p. B. Szwed
Uczniowie szkoły - IV miejsce Współzawodnictwo Sportowe
w ramach Szkolnego Związku Sportowego
za rok szkolny 2017/2018 
p. A. Szwed
p. M. Maculski
p. D. Soliński
Oskar Dacyl, Joanna Zapora,
Maciej Konopka, Zachary Salej
II miejsce
Międzyszkolny Marsz na Orientację p. J. Teśniarz
 
 
 
 
Przewiń w górę