Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

Sukcesy uczniów 2018/2019

Opublikowano: wtorek, 28.05.2019
Odsłon: 2031
Sukces cieszy!
Tegoroczne sukcesy
naszych uczniów.
 
Gratulujemy
 
 
 
 
 
 
 
Sukcesy szkolne
 
Uczeń, LokataKonkursPrzygotowujący,
Organizator
Jagoda Staroń - I miejsce
Maksymilian Płaza - II miejsce
Miłosz Patla - III miejsce
Szkolny Konkurs Historyczny klas IV
"Życie i działalność
Marszałka Józefa Piłsudskiego"
p. H. Sowa
Klasy I-III
 
Aleksandra Czekaj, Zofia Marosz, Isa Lynch - I miejsce

Milena Lątka, Zuzanna Giżka, Małgorzata Dubiel, Maja Longawa, Blanka Stelmach - II miejsce

Emilia Jakóbowska, Maja Longawa, Małgorzata Dubiel, Emilia Tasz, Julia Jakóbowska - III miejsce

Franciszek Kubal, Julia Bałon, Natalia Czekaj, Malwina Domagalska, Alicja Sieniawska - Wyróżnienie
 
Klasy IV-VIII
Julia Skrzypiec, Szymon Rymar, Katarzyna Łopuszańska, Weronika Mierzyńska - I miejsce
 
Maja Wilusz, Maja Urba, Joanna Zapora, Maria Guzik, Jagoda Wojtowicz, Daria Pietrzyk, Daria Kasprzyk - II miejsce
 
Tomasz Radoń, Karol Żygłowicz - III miejsce

Adam Nowak, Bartosz Słyś, Joanna Foszcz - Wyróżnienie
Szkolny Wiosenny Konkurs Plastyczny p. A. Szwed
Nadia Szmyd - I miejsce
Jakub Łopuszański - II miejsce,
Michał Mikulski - III miejsce,
Karol Stasiak - Wyróżnienie,
Mikołaj Szwed - Wyróżnienie,
Julia Bałon - Wyróżnienie.
XI Szkolny Konkurs Techniczny
"Buduję z klocków Lego"
p. J. Juszczyk
Joanna Zapora - I miejsce
Maja Wilusz - II miejsce
Bartosz Słyś - III miejsce 
Szkolny Konkurs Plastyczny
“Malarstwo inspirowane muzyką
Ignacego Paderewskiego” 
 p. A. Szwed
Paulina Kozłowska - Laureatka
Oliwia Rychlicka - Laureatka
VI Szkolny Konkurs Fotograficzny
"Krosno - moja mała Ojczyzna:
p. J. Juszczyk
Daria Guzik - I miejsce
Malwina Domagalska - II miejsce
Jan Szyndlar - III miejsce
Mateusz Cwynar - Wyróżnienie
Oliwia Brynerska - Wyróżnienie
Amelia Barczyk - Wyróżnienie publiczności
Szkolny  Konkurs Plastyczny
"Polska  - moja Ojczyzna"
 p. M. Najbar
p. M. Frączek
p. M. Frydrych
p. B. Niedziela
Uczeń zakwalifikowany 
do drugiego etapu konkursu:
 
Maciej Habrat
 Ogólnopolski Konkurs
"Z ortografią na co dzień"
(etap szkolny)
 p. J. Teśniarz
Uczniowie zakwalifikowani
do drugiego etapu konkursu:
 
Maja Żygłowicz, Nikola Olszewska, Vanessa Wajda, Zuzanna Poręba
 
Ada Lewczak, Aleksandra Siedlecka, Alicja Sieniawska, Blanka Stelmach, Damian Zajdel, Franciszek Gradus, Olaf Trznadel, Zofia Marosz, Zuzanna Wajda
 
Joachim Pelc, Patryk Uliasz
 
Bartosz Słyś, Szymon Rymar,
 
Milena Kuck, Zuzanna Prugar
 Ogólnopolski Konkurs
"Z poprawną polszczyzną na co dzień"
(etap szkolny)
p. B. Niedziela,
p. G. Barabasz,
p. R. Rachwał,
p. J. Teśniarz
p. M. Błaszczyk 
 Komiks
Natalia Szmyd - I miejsce
Eryk Gonet - II miejsce
Zoriana Stelmach - III miejsce
Amelia Barczyk, Natan Górny,
Adam Nykiel, Amelia Wydra -
wyróżnienie
 
Praca literacka
Julia Bałon - I miejsce
Aleksandra Siedlecka - II miejsce
Kaja Mola, Lena Wroniewicz - III miejsce
Franciszek Gradus, Isabella Lynch, Damian Zajdel 
- wyróżnienie
Szkolny Konkurs Czytelniczy
"Szkolne Przygody Gangu Słodziaków" 
p. R. Rachwał
p. K. Frej-Zajdel 
 
Sukcesy pozaszkolne
 
Uczeń, LokataKonkursPrzygotowujący,
Organizator
Mikołaj Kubal - Finalista Konkurs Tematyczny
"Podkarpacki Baltie 2019"
p. J. Juszczyk
Zuzanna Środa - Laureatka I Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy
im. prof. Andrzeja Szeptyckiego
p. C. Kafel
Milena Kuck - Finalistka Ogólnopolskiego Konkursu
"Z poprawną polszczyzną na co dzień"
p. J. Teśniarz
Julia Bik - II miejsce,
Konstancja Okarmus - III miejsce
Międzyszkolny Konkurs Piosenki Polskiej
"Cudze chwalicie, swego nie znacie"
p. J. Teśniarz
Adam Płoszczyca - nagroda,
Julia Kolanko - wyróżnienie,
Roksana Kornaga - wyróżnienie,
Daria Kasprzyk - wyróżnienie
Międzynarodowy Konkurs Plastyczny
“Moja przygoda w Muzeum”
(etap lokalny)
p. A. Szwed
Bartosz Słyś - Wyróżnienie
Wojewódzki Konkurs Plastyczny
“Na skrzydłach wyobraźni”
p. A. Szwed
Amelia Barczyk - III miejsce Międzyszkolny Konkurs Recytatorski
Poezji Anglojęzycznej
p. K. Guzik
Zuzanna Środa - Wyróżnienie I Wojewódzki Konkurs z Fizyki
"Czar Fizyki"
p. M. Styczeń
Zachary Salej - I miejsce V Dyktando PWSZ p. J. Teśniarz
Lena Maraj - Nagroda
Antonina Zajdel - Nagroda
 XIV Konkurs Plastyczny
“Wielkanocne Tradycje Pogranicza”
p. A. Szwed
Franciszek Gradus, Jakub Jaźwiecki, 
Maria Łukaszewicz, Aleksander Niepokój,
Bartosz Słyś, Zachary Salej - 
zakwalifikowani do finału
V Dyktando PWSZ
p. D. Barabasz,
p. M. Błaszczyk,
p. J. Sowińska,
p. J. Teśniarz
Błażej Chilik, Nikodem Majewski, Miłosz Makoś, Maks Płaza, Patryk Prajznar, Jakub Suwaj
 - I miejsce drużynowo
Maks Płaza -  I miejsce indywidualnie
Finał Wojewódzkich Igrzysk Dzieci, Młodzieży Szkolnej i Licealiady p. M. Maculski
Mikołaj Kubal
zakwalifikowany do etapu wojewódzkiego
Konkurs Tematyczny
"Podkarpacki Baltie"
p. J. Juszczyk
Franciszek Gradus, Kaja Mola, 
Aleksandra Siedlecka, Alicja Sieniawska,
Blanka Stelmach
zakwalifikowani do etapu finałowego
XV Mini Olimpiada Matematyczna
dla uczniów klas III
p. D. Barabasz
Zuzanna Prugar, Milena Kuck,
Dominika Guzik, Roksana Żychowska,
Zachary Salej
III miejsce
Primaaprilisowe Zmagania Turystyczne
dla uczniów klas IV-VI
p. B. Szwed
Wiktor Trybus - Nagroda
 Konkurs plastyki dzieci i młodzieży pogranicza
"Kredki"
p. A. Szwed
Mikołaj Kubal
Krystian Pietruś
zakwalifikowani do etapu rejonowego
Konkurs Tematyczny
"Podkarpacki Baltie"
p. J. Juszczyk
Natalia Budyń - Laureatka Ogólnopolski Konkurs Chemiczny
"Olimpus"
p. C. Kafel
Nikola Olszewska - wyróżnienie
Mikołaj Szwed - wyróżnienie
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny dla kl.II i III "Jaki kolor ma wiosna?" p. B. Niedziela
p. D. Barabasz
Lena Maraj - I miejsce
Jakub Jaźwiecki - wyróżnienie honorowe
I Wojewódzki Konkurs Literacki
„Wolność jest w nas.
Ku pamięci żołnierzy wyklętych”
p. M. Błaszczyk
Amelia Barczyk - wyróżnienie
w konkursie czytelniczym
 
Maja Żygłowicz - III miejsce
w konkursie plastycznym
 
Franciszek Gradus -
wyróżnienie w konkursie czytelniczym
I miejsce w konkursie ortograficznym
wyróżnienie w konkursie plastycznym
 
Karolina Lorenc - wyróżnienie
w konkursie plastycznym
 
Aleksandra Szczepan - wyróżnienie
w konkursie plastycznym
 
Stypendiada Wczesnoszkolna
dla uczniów klas 2-3
p. D. Barabasz,
p. M. Frydrych,
p. B. Niedziela
Konstancja Okarmus - I miejsce
Julia Bik - II miejsce
XIII Międzyszkolny Konkurs Kolęd
"Hej, kolęda, kolęda"
p. J. Teśniarz
Adam Czapor - wyróżnienie
Kajetan Paszkowski - wyróżnienie
Nikola Szczurek - wyróżnienie
Anna Fornal - wyróżnienie
Maja Teneta - wyróżnienie
Wiktor Trybus - wyróżnienie
Błażej Chilik - wyróżnienie
Szymon Paczosa - wyróżnienie
Paweł Domagalski - wyróżnienie
Franciszek Łukaszewicz - wyróżnienie
VIII edycja
Dnia Edukacji Architektonicznej
"Dom moich marzeń"
p. A. Szwed
Milena Łątka - II miejsce Międzyszkolny Konkurs Plastyczny
"Jestem rozważny na przejściach dla pieszych"
p. M. Najbar
Aleksandra Łopuszańska - wyróżnienie
Karol Kuczała - wyróżnienie
Julia Skrzypiec - wyróżnienie
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny
"Ozdoba choinkowa"
p. A. Szwed
Dagmara Oryszczak - I miejsce
Julia Skrzypiec - II miejsce
Daria Pietrzyk - III miejsce
Mirella Węklar - III miejsce
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny
“Jestem rozważny na przejściach
dla pieszych”
p. A. Szwed
Julia Bik - I miejsce (soliści)
Lena Maraj - II miejsce (recytacja)
Varia - I miejsce (zespół)
XV Międzyszkolny Konkurs
Pieśni i Poezji Patriotycznej
p. J. Teśniarz
p. M. Błaszczyk
p. J. Teśniarz
Zachary Salej - Laureat etapu wojewódzkiego VI Dyktanda Niepodległościowego
"Po polsku o historii"
p. J. Teśniarz
Konrad Zajdel - I miejsce 
 Zlot Dukielski
Konkurs Turystyczno-Krajoznawczy
p. B. Szwed 
Franciszek Guzik - II miejsce
Zlot Dukielski
Konkurs przyrodniczo-ekologiczny
p. B. Szwed 
Oliwia Rychlicka - I miejsce
Zlot Dukielski
Relacja z rajdu
p. B. Szwed 
 Franciszek Waśko - II miejsce
  Rajd Śladami Jana Pawła II
Konkurs wiedzy o Janie Pawle II
 p. B. Szwed
Drużyna - I miejsce
 
Konrad Zajdel  - I miejsce
Franciszek Guzik - II miejsce
Sara Bodkowska - III miejsce
 Rajd Śladami Jana Pawła II
Konkurs turystyczno-krajoznawczy
 p. B. Szwed
Uczniowie szkoły - IV miejsce Współzawodnictwo Sportowe
w ramach Szkolnego Związku Sportowego
za rok szkolny 2017/2018 
p. A. Szwed
p. M. Maculski
p. D. Soliński
Oskar Dacyl, Joanna Zapora,
Maciej Konopka, Zachary Salej
II miejsce
Międzyszkolny Marsz na Orientację p. J. Teśniarz
Przewiń w górę