Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

Sukcesy uczniów 2019/2020

Opublikowano: wtorek, 07.01.2020
Odsłon: 979
Sukces cieszy! Tegoroczne sukcesy
naszych uczniów.
 
Gratulujemy
 
 
 
 
 
 
 
Sukcesy szkolne
 
Uczeń, LokataKonkursPrzygotowujący,
Organizator
 Anna Fornal - I miejsce
Maja Smorońska - I miejsce 
 Bartosz Słyś - II miejsce
 Zuzanna Prugar - III miejsce
 Roksana Żychowska - wyróżnienie
 Szkolny Konkurs Plastyczny
“Biblioteka marzeń”
p. A. Szwed 
 Patryk Uliasz - I miejsce
Dominik Delimata - II miejsce
Aleksander Niepokój - III miejsce
Marcel Winter - IV miejsce 
 Szkolny Turniej Tenisa Stołowego  p. A. Szwed
 
Sukcesy pozaszkolne
 
Uczeń, LokataKonkursPrzygotowujący,
Organizator
drużyna: Natalia Budyń, Filip Pyznarski, Sebastian Pikul, Tymofil Soliar
III miejsce w Krośnie
 
 drużyna: Joanna Zapora, Kacper Bronka,
Filip Sobczak, Miłosz Guzik
IX miejsce w Krośnie
VIII edycja
Międzynarodowego Konkursu 
Matematyczno-Fizycznego
Náboj Junior
p. G. Zajdel
p. J. Zajdel
Olga Oryszczak  
kwalifikacja do etapu wojewódzkiego
 
Jakub Jaźwiecki
kwalifikacja do etapu wojewódzkiego
Kuratoryjny Konkurs Przedmiotowy
z Języka polskiego
p. M. Błaszczyk
Julia Bik
uczestnik etapu rejonowego
 
Zachary Salej
kwalifikacja do etapu wojewódzkiego
Kuratoryjny Konkurs Przedmiotowy
z Języka angielskiego
p. R. Gancarz
p. I. Foremny
Natalia Budyń
uczestnik etapu rejonowego
 
Maciej Więch
kwalifikacja do etapu wojewódzkiego
Kuratoryjny Konkurs Przedmiotowy z Chemii p. C. Kafel
Olga Oryszczak
kwalifikacja do etapu wojewódzkiego
Kuratoryjny Konkurs Przedmiotowy z Biologii p. M. Habrat
Natalia Budyń
kwalifikacja do etapu wojewódzkiego
 
Flip Pyznarski
kwalifikacja do etapu wojewódzkiego
Kuratoryjny Konkurs Przedmiotowy
 z Matematyki
p. G. Zajdel
Tymofii Soliar - 
kwalifikacja do etapu powiatowego
Kuratoryjny Konkurs Przedmiotowy
z Informatyki
p. J. Juszczyk
Milena Gonet
Wyróżnienie
 
Jakub Olszyk
Wyróżnienie
Międzyszkolny Konkurs Recytatorski
Wiersze spod choinki
p. D. Barabasz
p. J. Kilar
Dagmara Oryszczak
I miejsce
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny
“Zapobiegajmy pożarom”
(etap powiatowy)
 
Dagmara Oryszczak
I miejsce
kat. kl.VII-VIII
Konkurs plastyczny
“Nietoperz da się lubić”
(zasięg wojewódzki)
 
Lena Maraj
wyróżnienie
Konkurs plastyczny
“Woda w krajobrazie rysowanym ołówkiem”
(zasięg wojewódzki)
p. A. Szwed
Paweł Domagalski,
Maciej Habrat,
Patryk Uliasz
III miejsce
Finał Wojewódzki Igrzysk Dzieci
w trójkach koszykarskich
p. M. Maculski

Nadia Głód
Wyróżnienie

Aniela Wojnar
Wyróżnienie
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny
Polska - kraj, w którym mieszkam
p. K. Marszałek
p. M. Grączek

Malwina Domagalska, Maria Wajda, Aleksander Domoń, Daria Guzik, Zuzanna Poręba, Nikola Olszewska, Mikołaj Filipek, Zoriana Stelmach,
Jan Szyndlar, Franciszek Gradus, Igor Wanik, Patryk Uliasz, Szymon Rymar, Bartosz Słyś,
Jagoda Wojtowicz, Katarzyna Łopuszańska, Dominika Guzik, Milena Kuck,Zuzanna Prugar

zakwalifikowanie się do II etapu

Ogólnopolski Konkurs
Z poprawną polszczyzną na co dzień

p. M. Najbar
p. B. Niedziela
p. M. Frydrych
p. J. Sowińska
p. J. Teśniarz
p. R. Rachwał

Natalia Olszewska
Wyróżnienie
Konkurs plastyczny organizowany przez
BWA w Krośnie
p. B. Niedziela
Damian Zajdel
Wyróżnienie

Konkurs plastyczny- Dom moich marzeń
(o zasięgu wojewódzkim)

p. A. Szwed
Bartosz Słyś Ogólnopolski konkurs z wiedzy na temat zdrowia i jego ochrony – MEDITEST  p. C. Kafel
Uczniowie klasy VI b
wyróżnienie
Projekt organizowany przez Muzeum Rzemiosła w Krośnie – Historia i zabytki Krosna

p. H. Sowa
p. R. Rachwał

Hanna Kuźnar Międzyszkolny Konkurs Literacki
"List do Janusza Korczaka"
p. J. Teśniarz
Dagmara Oryszczak - III miejsce
kategoria „Recytacja”

Julia Bik - II miejsce
kategoria „Solista”

Varia - II nagroda
kategoria „Chór”
XVI Powiatowy Konkurs
Pieśni i Poezji Patriotycznej
p. M. Błaszczyk
p. J. Teśniarz
Konrad Zajdel - I miejsce,
Jakub Mikulski - I miejsce,
Sara Bodkowska - II miejsce,
Magda Habrat - II miejsce,
Sara Bodkowska i Konrad Zajdel
I miejsce drużynowo 
Magda Habrat, Jagoda Wojtowicz,
i Jakub Mikulski 
I miejsce drużynowo
w konkursie krajoznawczo-przyrodniczym 
 
Sara Bodkowska - I miejsce
konkurs wiedzy o Janie Pawle II
 
 
XIV Rajd Śladami Jana Pawła Il p. I. Foremny
p. J. Sowińska
Marcin Bury, Dominik Delimata, Jakub Kubala
I miejsce
kwalifikacja do zawodów powiatowych
I Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym Chłopców
p. D. Soliński
p. M. Maculski
Daria Kasprzyk, Magdalena Habrat, Weronika Mierzyńska, Jagoda Wojtowicz, Izabela Mielech, Katarzyna Łopuszańska, Joanna Gazda, Kinga Gazda, Weronika Zajdel III miejsce Powiatowe Igrzyska Dzieci w Unihokeju Dziewcząt
p. D. Soliński
p. M. Maculski

Błażej Chilik, Miłosz Makoś, Patryk Prajsnar, Maks Płaza, Jakub Suwaj, Mikołaj Węgrzyński, Szymon Rymar, Antoni Stachyrak, Nikodem Majewski, Sebastian Pikul
II miejsce
w biegach przełajowych
(uczniowie będą reprezentować Miasto Krosno
w półfinale wojewódzkim)
Miejskie Igrzyska Dzieci 
w Lekkoatletyce 
p. D. Soliński
p. M. Maculski
Weronika Zajdel, Katarzyna Hacz, Julia Pilecka, Izabela Mielech, Julia Klaus, Jagoda Mrugał, Aleksandra Kustra, Zuzanna Kosiek, Nikola Fiejdasz, Jagoda Peszke
III miejsce 
w biegach przełajowych
Miejskie Igrzyska Dzieci 
w Lekkoatletyce 
p. D. Soliński
p. M. Maculski
 Weronika Zajdel - II miejsce
w biegu na 60 m
Wojewódzkie Igrzyska Dzieci
w Lekkoatletyce 
 p. D. Soliński
p. M. Maculski
Weronika Zajdel - I miejsce
w biegu na 60 m
Szymon Rymar - I miejsce
w rzucie piłeczką palantową
Maks Płaza - I miejsce
w biegu na 1000 m
Szymon Grądalski - II miejsce
w biegu na 1000 m 
Miejskie Igrzyska Dzieci 
w Lekkoatletyce 
 p. D. Soliński
p. M. Maculski
Przewiń w górę