Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

Sukcesy uczniów 2009/2010

Opublikowano: wtorek, 30.11.1999
Odsłon: 6246
Kolejne sukcesy naszych uczniów.
Gratulujemy
Rok szkolny 2009/2010

Uczeń

Konkurs

Miejsce

Przygotowujący

 Katherine Fernandes
 Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy
Geniusz 2010
 V miejsce
Język angielski
 p. R.Gancarz
 Jędrzej Habrat
 VIII miejsce
Język angielski
 Kristen Fernandes  I miejsce
Język angielski
 Karolina Mięsowicz
 IV miejsce
Matematyka
 p. J.Zajdel
 Kristen Fernandes
 Międzyszkolny Konkurs Plastyczny
"Impresje muzyczne"
 I miejsce
 p. A.Szwed
 Wiktoria Zborowska
 II miejsce
 Martyna Zajdel
 III miejsce
 Gabriela Krupa
 Wyróżnienie
 Weronika Kępa
 Wyróżnienie
 Jakub Święciński
Wojewódzka Wystawa Plastyki Dziecięcej
"Co mi w duszy gra"
 Wyróżnienie
Natalia Kozubal
 Mistrzostwa Krosna
w Piłce Siatkowej Dziewcząt
 III miejsce
 p. M.Maculski
 Kristen Fernandes
 Zuzanna Lorens
 Aleksandra Mróz
 Renata Zywar
 Monika Grzybała
 Gabriela Tomkiewicz
 Klaudia Frączek
 Kristen Fernandes Turnie Piłki Siatkowej Dziewcząt
o Puchar Dyrektora Gimnazjum Nr 1
w Krośnie  
 I miejsce
Natalia Kozubal
Zuzanna Lorens
Renata Zywar
Gabriela Habrat
Turniej Rekreacyjno-Sportowy
"Baw się razem z nami"  
II miejsce
 Emilia Hejnar
 Ewelina Guzik
 Marcelina Guzik
 Julia Tomkiewicz
 Maciej Szwed
 Kamil Półchłopek
 Dawid Półchłopek
 Bartosz Podkul
 Kamil Drozd
 Gabriela Habrat  Mistrzostwa Polski w Piłce nożnej Dziewcząt do lat 10

 I miejsce
(w rejonie)

II miejsce
(w województwie)

 Emilia Hejnar
 Ewelina Guzik
 Klaudia Niepokój
Karolina Kwolek
Izabela Makiel
 Kamil Półchłopek  Mistrzostwa Polski w Piłce nożnej Chłopców do lat 10  III miejsce
 Dawid Półchłopek
 Cyprian Winogrodzki
 Albert Pikul
Jakub Sołtysik
 Bartosz Podkul
Kamil Półchłopek

 Mistrzostwa Polski
w Piłce Nożnej Chłopców do lat 10 Orange Cup

 I miejsce
(awans do finału wojewódzkiego)
Kamil Półchłopek
Augustyno Ferante
Maciej Mrozowski
Bartosz Podkul
Robert Waliszewski
 Michał Gazda
 Barbara Szopa
 Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny
"Eko-Planeta
Bardzo dobry
wynik w teście
 p. B.Szwed
 Maria Michalska
 Monika Grzybała
 Wyróżnione prace
indywidualne
 Aleksandra Dwernicka
 Wiktoria Zborowska
 Urszula Kaczmarska
 Kamila Haligowska  III Międzyszkolny Konkurs Dziennikarski
"Moje miasto i ja"
 III miejsce  p. J.Teśniarz
 Aleksandra Krzanowska
 Mario.la Podkul
 Joanna Klara  Mała Olimpiada Matematyczna klas III   III miejsce  p. D.Barabasz
p. J.Kasprzyk
 Oliwia Trybus
 Stypendiada wczesnoszkolna  Wyróżnienie  p. B.Niedziela
 Paweł Trusz

 Międzyszkolny Konkurs
"Jestem z Krosna"

 III miejsce
kategoria "Plastyka"
II miejsce drużynowo
kategoria "Wiedza o Krośnie"

p. D.Barabasz
p. M.Pietrasz
p. J.Teśniarz

 Zofia Banaś
 III miejsce
kategoria "Muzyka"
II miejsce drużynowo
kategoria "Wiedza o Krośnie"
 Zuzanna Romanowska
 II miejsce drużynowo
kategoria "Wiedza o Krośnie"
 Karolina Kwolek
Ogólnopolski Konkurs
"Stypendiada"
 Wyróżnienie
 kategoria "Jestem czytelny"
 p. M.Pietrasz
 Emilia Hejnar
 Wyróżnienie
Wyróżnienie
kategoria "Jestem czytelny"
Piotr Rzeźnik
 Wyróżnienie
"Plusik i Minusik"
 Klaudia Niepokój
Międzyszkolny Konkurs Literacki
"Majowa książeczka zabaweczka"
  Wyróżnienie
 Kristen Fernandes
 Międzyszkolnu Konkurs
Języka Angielskiego
"Młody anglista"
 I miejsce
p. R.Gancarz
p. I.Foremny
 Katherine Fernandes
 II miejsce
 Jędrzej Habrat
 III miejsce
 Weronika Gancarz
Karolina Kilar
 Międzyszkolny Konkurs
Piosenki Angielskiej
 III miejsce
Maksymilian Węklar
 Wyróżnienie
Oliwia Trybus
 Wyróżnienie
 Pola Foremny
 Wyróżnienie
 Kristen Fernandes
 Międzyszkolny Konkurs Plastyczny
"Galeria Portretów Jeżycjady"
 II miejsce  p. A.Szwed
 Hubert Szwed
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny
"Pisanka wielkanocna"
 II miejsce
 Barbara Szopa

 Ogólnopolski Konkurs

Przyrodniczy EDI

 VI miejsce
 p. B.Szwed
 Wiktor Kowalski
 XVII miejsce
 Piotr Przybyła
 XVII miejsce
 Izabela Kolanko
 XIX miejsce
 Martyna Zajdel
 XX miejsce
 Joanna Wajda
 Prima Aprilisowe
Zmagania Turystyczne
 IV miejsce
 Karolina Mięsowicz
 Urszula Kaczmarska
 Monika Grzybała
 Wiktor Lorens
 Piotr Przybyła
 Konkurs "Moja własna baśń"  I miejsce  p. J.Jajuga
 Małgorzata Mróz  Konkurs recytatorski
"Wielkanocne rymowanki"
 Wyróżnienie  p. M.Frączek
Karolina Mięsowicz
 III Krośnieński Konkurs Matematyczny  II miejsce
 p. J.Zajdel
Mateusz Turowski
 II miejsce
 Weronika Oszajca
 Międzyszkolny Konkurs Plastyczny
"Śladami wiosny"
  I miejsce p. A.Szwed
 Izabela Kolanko
 II miejsce
 Martyna Tomkiewicz
  III miejsce
 Janina Trusz
  Wyróżnienie
 Milena Landa
  Wyróżnienie
 Katarzyna Klara
 I Edycja Międzyszkolnego
Konkursu Przyrodniczego
"Jestem uważnym obserwatorem"
 II miejsce
 p. D.Barabasz
 Maciej Szwed
 Wyróżnienie
 Anna Kaczmarska

 Ogólnopolska Olimopiada
Olimpus
sesja zimowa 2010

Język angielski

 VII miejsce
 p. R.Gancarz
p. I.Foremny
 Maria Michalska
 VII miejsce
 Karol Szustakowski
 XIV miejsce
 Daniel Ross
 XVII miejsce
 Katherine Fernandes
 I miejsce
 Kristen Fernandes
 I miejsce
 Marcin Łukaszewski
 XIII miejsce
 Hubert Płutniak
 XIV miejsce
 Gabriela Krupa
 XV miejsce
 Remigiusz Najbar

 Ogólnopolska Olimpiada
Olimpus
sesja zimowa 2010

Matematyka

 XII miejsce

 p. G.Zajdel
p. J.Zajdel

 Mateusz Turowski
 XIII miejsce
 Mateusz Guzik
 XVII miejsce
 Maciej Tarkowski
 XVII miejsce
 Karolina Mięsowicz
 VIII miejsce
 Wiktor Lorens
 VIII miejsce
Kristen Fernandes
 Interdyscyplinarny Konkurs
Języka Angielskiego
Laureatka
największa ilość punktów w województwie
 p. R.Gancarz
Katherine Fernandes
 Laureatka
Jędrzeja Habrat
 Interdyscyplinarny Konkurs
Humanistyczny
 Laureat  p. H.Sowa
p. J.Teśniarz
 Julia Tomkiewicz  Międzyszkolny Konkurs Recytatorski
"Wiersze Marii Konopnickiej"
 I miejsce
p. M.Frydrych
  Oliwia Trybus  III miejsce  p. B.Niedziela
 Międzyszkolny Konkurs Recytatorski
"Kwiaty dla Babci i Dziadka"
 Wyróżnienie
  Joanna Klara

 Ogólnopolski Konkurs
"Z poprawną polszczyzną
na co dzień"

Finał w Polskiej Akademii Nauk

 Finalistka   p. D.Barabasz
 Joanna Klara

 Ogólnopolski Konkurs Czytelniczy
"I Ty bądź czytelny"

 Wyróżnienie
 Kamil Półchłopek   Wyróżnienie
 Maciej Szwed
  Wyróżnienie
 Karolina Mięsowicz

 Dekanalny Kokurs Biblijny
"Bądźmy światkami miłości"
na podst. Ewangelii
Św. Marka i Św. Łukasza

 IV miejsce
 ks. M.Michalski
 Międzyszkolny Konkurs Wiedzy
o Janie Pawle II
 II miejsce
 Hubert Płutniak
 Mistrzostwa Krosna
Koszykówce
 III miejsce  p. M.Maculski
 Paweł Meier
 Piotr Jarząb
 Cezary Biernacki
 Mateusz Gefert
 Przemysław Kwilosz
 Michał Bienia
 Wiktor Lorens
 Kamil Płaza
 Michał Cybulski
 Stanisław Stachyrak
 Bartosz Janas
 Barbara Szopa
 Ogólnopolski
Konkurs Przedmiotowy
"Pingwin"
 VI miejsce
 p. B.Szwed
 Wiktor Kowalski
 XVII miejsce
 Piotr Przybyła
 XVII miejsce
 Izabela Kolanko
 XIX miejsce
 Martyna Zajdel
 XX miejsce
Zespół wokalno-instrumentalny
"Varia"
 IV Międzyszkolny Konkurs Kolęd  Wyróżnienie p. J.Teśniarz
 Małgorzata Mróz  Konkurs recytatorski
"Wiersze spod choinki"
 III miejsce p. M.Frączek

 Zuzanna Romanowska
Patryk Krupa
Kaja Łajdanowicz
Emilia Hejnar
Izabela Makiel
Klaudia Niepokój
Piotr Rzeźnik
Karolina Kwolek
Gabriela Habrat

 Ogólnopolski Konkurs
"Poprawna polszczyzna"

 Zakwalifikowani
do II etapu ogólnopolskiego

 p. M.Pietrasz

Katarzyna Klara
Joanna Klara
Maciej Szwed
Jagoda Tomkiewicz
Natalia Samborowska

 p. D.Barabasz

 Piort Rzeźnik

 Ogólnopolski
Konkurs Matematyczny
"Alfik"

 VI miejsce
w województwie

 p. M.Pietrasz

 Jakub Pyrka

 XVII miejsce
w województwie

p. M.Pietrasz 

 Cezary Biernacki

 Mistrzostwa Krosna
w Piłce Ręcznej

 III miejsce

p. M.Maculski

 Kamil Płaza
 Michał Cybulski
 Mateusz Turowski
 Patryk Blecharz
 Wiktor Wanat
 Hubert Płutniak
 Szymon Pikul
 Wiktor Lorens
 Reprezentacja szkoły  Krośnieński Festiwal
Sportu i Zdrowia
 III miejsce
 Kristen Fernandes
 Mistrzostwa Krosna
w Piłce Ręcznej

 I miejsce

III miejsce
awans
do finału rejonowego

 Anna Habrat
 Renata Zywar
 Klaudia Frączek
 Daria Pacak
 Paulina Wójcik
 Ewelina Blecharz
 Agnieszka Kaczmarska
 Urszula Kaczmarska
 Natalia Kozubal
 Zuzanna Lorens
Indywidualne Mistrzostwa SZS
w Lekkiejatletyce
 II miejsce
bieg na 60m
 Wiktor Wanat
 III miejsce
bieg na 60m
 Natalia Kwolek  Indywidualne Biegi Przełajowe  I miejsce
 Pola Foremny
 Konkurs plastyczny
w ramach kampanii PCK
"Stop dla alkoholu
i narkotyków w naszym życiu
 I miejsce
p. A.Szwed
p. M.Klein
 Kamila Haligowska
 III miejsce
 Agnieszka Kaczmarska  Powiatowy Konkurs Plastyczny
"Jestem konsumentem,
mam swoje prawa"
II miejsce  p. A.Szwed
 Katherine Fernandes  Interdyscyplinarny Konkurs
Języka Angielskiego
 Zakwalifikowani
do etapu wojewódzkiego
 p. R.Gancarz
 Kristen Fernandes
 Jędrzej Habrat
 Interdyscyplinarny Konkurs
Humanistyczny
p. H.Sowa
p. J.Teśniarz
 Szymon Krzysztyniak  Międzyszkolny konkurs
literacko-krajoznawczy
"Polskę znam"
 Wyróżnienie   p. J.Teśniarz
 Agnieszka Kaczmarska
Konkurs recytatorski
"Bez piątej klepki"
 Wyróżnienie p. J.Jajuga
 Natalia Juraszek
 Wyróżnienie
 Zespół wokalno-instrumentalny
"Varia"
VI Międzyszkolny Konkurs
Pieśni i Poezji Patriotycznej
I miejsce  p. J.Teśniarz
 Jędrzej Habrat  Wyróżnienie
kategoria recytacja
 Język angielski Ogólnopolski
Konkurs Przedmiotowy 
"Multitest"
 
 Łukasz Grądalski
  p. R.Gancarz
p. I.Foremny
 Maria Michalska
 
 Anna Kaczmarska
 XIV miejsce
 Robert Waliszewski
 XIV miejsce
 Katherine Fernandes
 VII miejsce
 Jędrzej Habrat
 IX miejsce
 Kristen Fernandes
 V miejsce
 Marcin Łukaszewski
 XVII miejsce
 Matematyka  
 Borys Gajda
 XIII miejsce p. J.Zajdel
 p. G.Zajdel
 Remigiusz Najbar  XVIII miejsce
 Mateusz Turowski  XIX miejsce
 Wiktor Lorens
 VI miejsce
 Kamila Haligowska
 XV miejsce
 Marcin Łukaszewski
 XVI miejsce
 Gabriela Tomkiewicz
 XIX miejsce
 Karolina Mięsowicz Interdyscyplinarny Konkurs
Matematyczno-Przyrodniczy
 Zakwalifikowani
do etapu rejonowego
 Wiktor Lorens
Katarzyna Klara

Międzyszkolny Konkurs
Pięknego Czytania
"Czytam bo lubię - jesień"

 Wyróżnienie   p. D.Barabasz
Przewiń w górę