Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

Sukcesy uczniów 2003/2004

Opublikowano: środa, 01.03.2006
Odsłon: 4415

 

Uczeń Nazwa konkursu, etap Miejsce/laureat Przygotowujący

 Justyna Bączar

Konkurs humanistyczny
(etap wojewódzki)

Laureatka

p. Halina Sowa
p. Anna Gonet

Jakub Zwoliński

Konkurs matematyczno-przyrodniczy
(etap wojewódzki)

Laureat

p. Aleksandra Szelc
p. Krystyna Bargieł

Justyna Bączar.

Finalistka

Paulina Godzisz

Finalistka

Rafał Martynek

Finalista

Jakub Zwoliński

Konkurs humanistyczny
(etap okręgowy)

Finalista

p. Anna Gonet

Katarzyna Szepelak

Finalistka

p. Barbara Półtorak

Justyna Maciejczyk

Finalistka

Anna Przewoźnik

Finalistka

Kinga Łajdanowicz

Konkurs matematyczno-przyrodniczy
(etap okręgowy) 

Finalistka

p. Aleksandra Szelc
p. Krystyna Bargieł 

Anna Dębiec

Finalistka

Paulina Soboń

Finalistka

Paweł Grabowski

Finalista

Krzysztof Wajda

Finalista

Dominik Wojnar

Finalista

Andrzej Zuzak

Finalista

Uczniowie klas VI

Zewnętrzny sprawdzian kompetencji

w bieżącym roku szkolnym z wynikiem: 30,4 uzyskaliśmy najwyższą lokatę  w skali staninowej i znaleźliśmy się w grupie szkół z wynikiem "najwyższy"

15 uczniów, tj. 35% ogółu uczniów, uzyskało wynik w staninie 
"wyżej średni i wysoki"

15 uczniów, tj. kolejne 35% ogółu uczniów uplasowało się w "najwyższej" staninie 
z punktacją 35-40

Oto oni:

Justyna Bączar. - 40 pkt.

Rafał Martynek - 40 pkt.

Jakub Zwoliński - 40 pkt.

Jagoda Wrzask - 39 pkt.

Krzysztof Wajda - 39 pkt.

Paulina Soboń - 38 pkt.

Justyna Maciejczyk - 38 pkt.

Paulina Godzisz - 38 pkt.

Andrzej Zuzak - 38 pkt.

Ewa Galak - 36 pkt.

Bartłomiej Kołucki - 36 pkt.

Marzena Baran - 35 pkt.

Katarzyna Galak - 35 pkt.

Kinga Łajdanowicz - 35 pkt.

Tomasz Patla - 35 pkt.

Brawo!!!

nauczyciele szkoły

Paweł Grabowski

Konkurs Języka Angielskiego 
FOX 2004

116,25 pkt.

p. Renata Gancarz

Rafał Martynek

114,75 pkt.

Anna Dębiec

110.00 pkt.

Katarzyna Galak

100,00 pkt.

Anna Antoniuk
klasa IVb

Konkurs Języka Angielskiego
ENGLISH ACE 2004

150 pkt. 
13 miejsce w województwie
209 miejsce w kraju

Łukasz Juszczyk
klasa IVb

145 pkt. 
19 miejsce w województwie
318 miejsce w kraju

Paulina Turowska
klasa IVb

143 pkt. 
25 miejsce w województwie
370 miejsce w kraju

Mikołaj Jezierski
klasa IVb

143 pkt. 
25 miejsce w województwie
370 miejsce w kraju

Julia Skóra
klasa IVa

140 pkt. 
30 miejsce w województwie
435 miejsce w kraju

Jakub Siwiec
klasa Va

161 pkt. 
13 miejsce w województwie
291 miejsce w kraju

Rafał Martynek
klasa VIb

160 pkt. 
13 miejsce w województwie
332 miejsce w kraju

Katarzyna Galak
klasa VIa

156 pkt. 
25 miejsce w województwie
453 miejsce w kraju

Przewiń w górę