Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

Sukcesy uczniów 2013/2014

Opublikowano: wtorek, 24.06.2014
Autor: Nauczyciele SP8
Odsłon: 9728
Sukces cieszy!
Kolejne szkolne i pozaszkolne
sukcesy naszych uczniów.  
Gratulujemy

s

Rok szkolny 2013/2014

Sukcesy szkolne 

Sukcesy uczniów

Uczeń Konkurs Miejsce Przygotowujący
Marcel Owsianik VII Szkolny Konkurs Techniczny
"Buduję z kolcków Lego"
I miejsce
klasy I-III
p. J. Juszczyk
organizator konkursu
Sara Bodkowska II miejsce
klasy I-III
Zofia Janicka III miejsce
klasy I-III
Dawid Szuba,
Nikodem Żołna,
Franciszek Guzik,
Lena Maraj,
Filip Środa,
Weronika Tlałka,
Martyna Zajdel
Wyróżnienie
klasy I-III
Erwin Czenczek I miejsce
klasy IV-VI
Dominik Waliszewski II miejsce
klasy IV-VI
Szymon Bolanowski III miejsce
klasy IV-VI
Zuzanna Szuba,
Emilia Trybus,
Maksymilian Stanosz
Wyróżnienie
klasy IV-VI
Dorota Teśniarz II Szkolny Konkurs Kulinarny
"Jem zdrowo i kolorowo"
 I miejsce
Danie główne
 p. B. Szwed
organizator konkursu
Oliwia Trybus   II miejsce
Danie główne
Dominika Wyszyńska   III miejsce
Danie główne
Albert Pikul I miejsce
Deser 
Nina Frelek  II miejsce
Deser
Grzegorz Mielech  III miejsce
Deser
Joanna Zając Wyróżnienie 
Zuzanna Szuba Wyróżnienie 
Anna Teneta Szkolny konkurs plastyczny
na kartkę świąteczną    
 Nagroda p. J. Zajdel
p. A. Szwed
Adrian Kolanko Nagroda 
Martyna Znój  Nagroda
Magdalena Słaby  Nagroda
Emilia Szwed  Nagroda
Emilia Trybus Szkolny Konkurs Plastyczny
"Rzuć palenie"            
 I miejsce  
Małgorzata Mróz
Eliza Jędrzejewska
Oliwia Trybus  II miejsce 
Karolina Frydrych
Tobiasz Bęben  III miejsce 
Maciek Przybyła
Dawid Półchłopek  Wyróżńienie
Karol Uberman  Wyróżńienie
Kinga Król  Wyróżńienie
Karolina Kordyś  Wyróżńienie
Julia Zajdel  Wyróżńienie
Klasa 4a Szkolny Konkurs Świąteczny
"Najładniejsza choinka"   
 I miejsce  p. A. Szwed  
Klasa 5b  II miejsce
Klasa 4b  III miejsce
Roksana Żychowska Szkolny Konkurs Recytatorski
"Wiersze Juliana Tuwima                 
I miejsce
w kategorii klas I
p. D. Barabasz,
p. M. Frączek,
p. A. Kramarczyk
p. M. Najbar,
p. M. Pietrasz
Weronika Zajdel
Dominik Menet
Milena Kuck  II miejsce
w kategorii klas I
Jan Łojek
Aleksandra Bryś
Lena Maraj III miejsce
w kategorii klas I
Aleksandra Guzik
Zuzanna Kosiek
Alicja Budzyńska
Noemi Dako  I miejsce
w kategorii klas II
Dagmara Oryszczak
Olga Oryszczak
Roksana Kornaga II miejsce
w kategorii klas II
Aleksandra Zych
Konstancja Okarmus III miejsce
w kategorii klas II
Aleksandra Łopuszańska
Roksana Żychowska Szkolny Konkurs Plastyczny
"Moja ilustracja do wiersza
Juliana Tuwima"
 I miejsce
w kategorii klas I
p. D. Barabasz,
p. M. Frączek,
p. A. Kramarczyk
p. M. Najbar,
p. M. Pietrasz           
Jan Łojek
Dominik Menet
Zuzanna Kosiek II miejsce 
w kategorii klas I
Milen Kuck
Konrad Zajdel
Martyna Półchłopek III miejsce
w kategorii klas I
Tymon Tlałka
Marcel Szwed
Aleksandra Łopuszańska  I miejsce
w kategorii klas II
Magdalena Adamska
Julia Makiel 
 Julia Tomkiewicz  I Szkolny Konkurs Fotograficzny
"Jesień w Krośnie i okolicach" 
 I miejsce  p. J. Juszczyk
organizator konkursu 
Emilia Szwed II miejsce
Oliwia Ciuba III miejsce

Sukcesy pozaszkolne, pozaprzedszkolne

Sukcesy uczniów

Uczeń

Konkurs

Miejsce

Przygotowujący

Julianna Romanowska XIX Wojewódzki Konkurs Plastyczny
"Śniłam, śniłem o..."

Wyróżnienie

p. A. Szwed
Szymon Bolanowski

Wyróżnienie

Małgorzata Mróz
Eliza Jędrzejewska
Dominika Wyszyńska
Emilia Trybus
Konkurs na zaprojektowanie gry o tematyce ekologicznej

Nagroda

Aleksandra Jucha VII Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny

I miejsce

p. J. Jajuga
Dorota Teśniarz Ogólnopolski Konkurs
Poprawnej Polszczyzny

Finalistka

p. R. Rachwał
Adriana Lewicka

Wyróżnienie

Weronika Guzik Konkurs Plastyki Dzieci i Młodzieży Pogranicza "Kredki"

Nagroda

p. A. Szwed
Hubert Szwed Wojewódzki Konkurs Plastyczny
"Bezpieczni w ruchu drogowym"

II miejsce

Dominika Wyszyńska Międzyszkolny Konkurs Pięknego Czytania
Krośnieńskie legendy?
Czytam-wiem

III miejsce

p. J. Jajuga
Małgorzata Mróz

Wyróżnienie

Eliza Jędrzejewska

Wyróżnienie

Emikia Szwed,
Adriana Lewicka,
Anastazje Żebracka,
Weronika Habrat,
Anna Drozd,
Dorota Teśniarz,
Katarzyna Feruś,
Emilia Trybus
Turniej Piłki Nożnej
"Z podwórka na stadiony"

I miejsce w  Krośnie

I miejsce
w rejonie

Awans do finału wojewódzkiego

p. M. Maculski
Antoni Kozubal,
Jakub Czaja,
Kamil Kluk,
Korneliusz Paradysz,
Konrad Stachyrak,
Daniel Kmieć

I miejsce w  Krośnie

I miejsce 
w rejonie

V miejsce w finale wojewódzkim

Marcelin Guzik,
Julia Tomkiewicz,
Anna Drozd,
Emilia Szwed,
Anastazja Żebracka,
Weronika Habrat,
Adriana Habrat,
Urszula Janas
Turniej Piłki Nożnej
"Łukacijewska Cup"

I miejsce w Krośnie

II miejsce w półfinale wojewódzkim

p. M. Maculski
Hubert Szwed,
Antoni Kozubal,
Wiktor Kozubal,
Michał Landa,
Kamil Kukulski,
Kamil Rachfał,
Dawid Półchłopek,
Jakub Czaja,
Konrad Stachyrak

I miejsce w Krośnie

II miejsce w finale rejonowym

Weronika Habrat Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt III miejsce p. M. Maculski
Adriana Habrat
Adrian Jakóbowski,
Jakub Jagieła,
Monika Winiarska,
Dominika Guzik,
Nikodem Żołna,
Tobiasz Hebda,
Maksymilian
Kuprowska,
Klaudia Makoś,
Kamil Zając,
Zuzanna Prugar,
Lena Maraj,
Małgorzata Szymańska
Turniej Rekreacyjno-Sportowy
Szkół Podstawowych  
I miejsce    p. A. Szwed
 Korneliusz Paradysz,
Krystiam Matelowski,
Kamil Rachfał,
Kacper Jórasz,
Mikołaj Munia,
Michał Landa,
Mateusz Półchłopek,
Antoni Kozubal,
 Dominik Tomkiewicz,
Krzysztof Zając,
Weronika Habrat,
Adriana Lewicka,
Katarzyna Feruś,
Anastazja Żebracka,
Emilia Szwed,
Kinga Król,
Weronika Gancarz,
Anna Drozd,
Urszula Janas,
Marcelina Guzik,
Julia Tomkiewicz
 p. M. Maculski
Milena Kuck Międzyszkolny Konkurs Recytatorski
"Z Marią Konopnicką poznajemy świat"
Wyróżnienie p. D. Barabasz
Mateusz Gazda VII Krośnieński Konkurs Matematyczny Wyróżnienie
kategoria: klasy V
p. G. Zajdel
Aleksandra Jucha Wyróżnienie
kategoria: klasy VI
p. J. Zajdel
Kinga Król IX Konkurs Plastyczny – Wielkanocne Tradycje Pogranicza "Palma, Pisanka, Wieniec, Ozdoba Świąteczna" I miejsce
kategoria Palma
p. A. Szwed
Zuzanna Szuba II miejsce
kategoria Palma
Oliwia Ciuba Wyróżnienie
kategoria Palma
Magdalena Słaby I miejsce
kategoria
Ozdoba świąteczna
Aleksander Niepokój Nagroda p. M. Najbar
Anna Drozd Międzyszkolny Konkurs Plastyczny
"Jesienne impresje"   
 Nagroda p. A. Szwed
Oliwia Szczepan  Nagroda
Benedykt Okarmus  Wyróżnienie
Anna Teneta  Wyróżnienie
Zuzanna Szuba Międzyszkolny Konkurs Bożonarodzeniowy
"Na choince, czyli postacie literackie
jako zabawki choinkowe" 
 III miejsce
Grupa teatralna Międzyszkolny Konkurs Jasełek
"Kolęda płynie z wysokości"
III miejsce p. J. Jajuga
p. R. Rachwał
p. J. Teśniarz
Emilia Szwed  Konkurs III edycji Dnia Edukacji Architektonicznej
"Dom moich marzeń"
zasięg wojewódzki  
 Nagroda p. A. Szwed
Dorota Teśniarz  Wyróżnienie
Klasa IVa  Wyróżnienie
Roksana Żychowska Międzyszkolny Konkurs Recytatorski
"Wiersze spod choinki"  
I miejsce  p. D. Barabasz
 Lena Maraj  III miejsce
Roksana Żychowska Międzyszkolny Konkurs Recytatorski
"Bez piętej klepki" 
III miejsce
Julia Tomkiewicz  X Międzyszkolny Konkurs Pieśni i Poezji Patriotycznej     II miejsce
kat. recytacja 
 p. J. Jajuga
p. R. Rachwał 
Karolina Frydrych   III miejsce
kat. solista 
p. J. Teśniarz   
Julia Zajdel   Wyróżnienie
kat. solista 
Zespół Varia  III Miejsce 
kat. zespół 
Adam Płoszczyca Międzyszkolny Konkurs Pięknego Czytania
"Czytam, bo lubię - jesień" 
Wyróżnienie p. B. Niedziela 
Maria Łukaszewicz Międzyszkolny Konkurs Plastyczny
"W kraju Baj-Baju"
Ilustracje do wierszy i baśni Janiny Porazińskiej 
 Laureatka
Oliwia Ciuba VIII Rajd Śladamia Jana Pawła II
Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II
II miejsce p. B. Szwed
Emilia Trybus Puchar Orlika
dziewczęta młodsze 
I miejsce w Krośnie
I miejsce w rejonie
I miejsce w Półfinale Wojewódzkim
III miejsce w Finale Wojewódzkim 
 p. M. Maculski 
Emilia Szwed
Katarzyna Feruś
Anastazja Żebracka
Adriana Lewicka
Weronika Habrat
Anna Drozd
Dorota Teśniarz
 Julia Tomkiewicz Puchar Orlika
dziewczęta starsze     
I miejsce w Krośnie
I miejsce w rejonie
I miejsce w Półfinale Wojewódzkim
IV miejsce w Finale Wojewódzkim
 Marcelina Guzik
 Urszula Janas
 Oliwia Trybus
 Adriana Habrat
 Karolina Kordyś
 Julia Tomkiewicz Międzyszkolne Zawody w Unihokeju        II miejsce w Krośnie       
 Marcelina Guzik
 Karolina Kordyś
 Adriana Habrat
 Anna Drozd
 Urszula Janas
 Weronika Habrat
Aleksandra Jucha VIII Rajd Śladamia Jana Pawła II
Konkurs Krajoznawczy
 I miejsce  p. B. Szwed
Przewiń w górę