Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

Wycieczki przedszkolaków

Opublikowano: poniedziałek, 10.06.2019
Autor: Nauczyciele przedszkola
Odsłon: 437
Wycieczki przedszkolaków      Dnia 4 czerwca dzieci z grup: Słoneczni i Żaczki uczestniczyły w autokarowej wycieczce do Przysietnicy koło Brzozowa. Odwiedziły „Czardworek” położony na urokliwym wzgórzu na skraju lasu. W programie znalazł się przejazd ciuchcią Strzała Południa, ognisko połączone z pieczeniem kiełbasek. Przedszkolaki aktywnie uczestniczyły w zaproponowanych warsztatach garncarskich. Pobyt umiliły dzieciom zabawy sportowe i swobodne na terenie ośrodka.
5 czerwca na wycieczkę autokarową pojechały kolejne dwie grupy, były to „Smerfy” i „Krasnale” oraz 7 czerwca „Biedronki i „Nutki”. Celem wycieczki było spędzenie przedpołudnia w niecodziennym klimacie Rymanowa Zdroju. Miasto ma szczególne walory przyrodolecznicze i unikalny klimat górski i  orski, dzięki dużej zawartości jodu. W ciszy i spokoju wdychając świeże powietrze spacerowaliśmy po parku rymanowskim podziwiając charakterystyczną zabudowę i kompozycje kwiatowe. Po zjedzeniu na świeżym powietrzu drugiego śniadania, wyruszyliśmy na plac zabaw o nazwie „Śliwkowa Kraina” gdzie daliśmy upust swojej energii. Różnokolorowe dmuchane zjeżdżalnie „Delfin”, „Claun” ,basen z kolorowymi piłeczkami, sportowe samochodziki zapraszały nas do” szaleństwa”. Ostudził nasze zapędy dostojny kucyk przy którym musieliśmy się odpowiednio zachowywać oraz smaczne lody, które ochłodziły nas w ten tropikalny dzień. Energi zostało nam jeszcze na następny rok, więc już dziś nie możemy się doczekać.
 

Wycieczki przedszkolaków
Wycieczki przedszkolaków
Wycieczki przedszkolaków
Wycieczki przedszkolaków
Wycieczki przedszkolaków
Wycieczki przedszkolaków
Wycieczki przedszkolaków
Wycieczki przedszkolaków
Wycieczki przedszkolaków
Wycieczki przedszkolaków
Wycieczki przedszkolaków
Wycieczki przedszkolaków
Wycieczki przedszkolaków
Wycieczki przedszkolaków
Wycieczki przedszkolaków
Wycieczki przedszkolaków
Wycieczki przedszkolaków
Wycieczki przedszkolaków
Wycieczki przedszkolaków
Wycieczki przedszkolaków
Wycieczki przedszkolaków
Wycieczki przedszkolaków
Wycieczki przedszkolaków
Wycieczki przedszkolaków
Wycieczki przedszkolaków
Wycieczki przedszkolaków
Wycieczki przedszkolaków
Wycieczki przedszkolaków
Wycieczki przedszkolaków
Wycieczki przedszkolaków
Wycieczki przedszkolaków
Wycieczki przedszkolaków
Wycieczki przedszkolaków
Wycieczki przedszkolaków
Wycieczki przedszkolaków
Wycieczki przedszkolaków
Wycieczki przedszkolaków
Wycieczki przedszkolaków
Wycieczki przedszkolaków
Wycieczki przedszkolaków
Wycieczki przedszkolaków
Wycieczki przedszkolaków
Wycieczki przedszkolaków
Wycieczki przedszkolaków

Przewiń w górę