Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

Zagłosuj na I-sze klasy

Opublikowano: poniedziałek, 12.11.2012
Autor: p. J. Niepokój
Odsłon: 4787
Klasy pierwsze z naszej szkoły biorą udział w konkursie „Jesteśmy 1. klasa". Gazeta Codzienna Nowiny opublikowała listę klas pierwszych z całego Podkarpacia, które biorą udział w konkursie. Wśród nich są dwie klasy z naszej szkoły - Ia i Ib. Głosowanie smsowe trwa do 16 grudnia. Nagrodami są m.in. wyjazdy na zieloną szkołę i zaproszenia na Dzień Językowy w Szkole PROMAR. Zmobilizujmy się i zagłosujmy na nasze pierwsze klasy.
Regulamin konkursu jest bardzo prosty. Wygrywa ta klasa, która zgromadzi na swoim koncie najwięcej głosów. Każdy może wysłać dowolną ilość smsów. Jeżeli chcesz oddać swój głos należy wysłać sms na numer 72466 na klasę: I a sms o treści nklasa.60 I b sms o treści nklasa.61 Koszt smsa to 2,46 zł (z VAT). Bieżące wyniki konkursu można sprawdzać tutaj. Tam też więcej szczegółowych informacji o samym konkursie.
Poprośmy o zagłosowanie Babcie, Dziadków, Ciocie, Wujków czy Znajomych. Jest dużo możliwości - możemy przecież rozesłać maile, sms-y, wiadomości na "Naszej Klasie" czy Facebooku. Warto spróbować. Gorąco zachęcamy głosowania.


Klasa Ia Klasa IbPrzewiń w górę