Lekcja biblioteczna

Opublikowano: poniedziałek, 02.11.2020
Autor: p. A. Przybysz
Odsłon: 122
Lekcja biblioteczna      23 października br. ,,Żaczki” uczestniczyły w kolejnej lekcji bibliotecznej. Tym razem dzieci wybrały się w niezwykłą morską podróż, podczas której poznały legendę pt. ,,Królowa Bałtyku” oraz wykonały pracę plastyczną – „Statek” techniką origami. Zaprzyjaźniły się z główną bohaterką Juratą, która mieszkała na dnie morza w bursztynowym pałacu. Rządziła w głębinach, ale też była przychylna rybakom. Jak to się stało, że Jurata zakochała się w zwykłym rybaku? Co wydarzyło się dalej? Kim była Jurata? W jakim mieście znajduje się pomnik Juraty? Drogie "Żaczki” spróbujcie odpowiedzieć na postawione pytania, a przy okazji zapoznajcie swoich rodziców z tą piękną legendą.
 

Lekcja biblioteczna
Lekcja biblioteczna
Lekcja biblioteczna
Lekcja biblioteczna
Lekcja biblioteczna
Lekcja biblioteczna
Lekcja biblioteczna
Lekcja biblioteczna
Lekcja biblioteczna
Lekcja biblioteczna
Lekcja biblioteczna
Lekcja biblioteczna

Przewiń w górę