"Jesień wierszem pisana"

Opublikowano: wtorek, 10.11.2020
Autor: p. K. Tarkowska
Odsłon: 130
Podczas konkursu      Przedszkolaki z „Zielonego Wzgórza” z tęsknoty za jesiennymi spacerami i wycieczkami do parku, postanowiły poszukać uroku jesieni w poezji. Wspólnie z wychowawcami i rodzicami przygotowały wiersze, które zaprezentowały na konkursie recytatorskim pod hasłem „Jesień wierszem pisana”. Utwory wybrane do recytacji były pełne humoru i urody jesiennych kolorów. Ze względu na ograniczenia związane z pandemią, niektóre recytacje zostały nagrane i wysłuchane przez jury. Serdecznie dziękujemy rodzicom dzieci przebywających na kwarantannie za przygotowanie nagrań i jesiennych stylizacji. W konkursie wzięły udział dzieci ze wszystkich grup wiekowych:

„Smerfy” – Maja Malarczk, Alicja Cebulak, Kornelia Bugielska
„Biedronki” - Karolina Zakrzewska, Zofia Chilik, Blanka Bugiel
„Krasnale” – Aleksandra Hajek, Antonina Rozenbajger, Oliwia Sowa
„Nutki” – Zofia Orzechowska, Antoni Uziębło, Bartosz Froń
„Słoneczni” – Julia Chajec, Olga Patla, Diana Uliasz
„Żaczki” - Martyna Wróbel, Iga Krzanowska, Zofia Pelc
 
 
 

Podczas konkursu
Podczas konkursu
Podczas konkursu
Podczas konkursu
Podczas konkursu
Podczas konkursu
Podczas konkursu
Podczas konkursu
Podczas konkursu
Podczas konkursu
Podczas konkursu
Podczas konkursu
Podczas konkursu
Podczas konkursu
Podczas konkursu
Podczas konkursu
Podczas konkursu
Podczas konkursu

Przewiń w górę