Dzień Niepodległości w przedszkolu

Opublikowano: niedziela, 15.11.2020
Autor: p. N. Dachowska-Guzik
Odsłon: 147
Dzień Niepodległości w przedszkolu      W przeddzień Narodowego Święta Niepodległości dzieci z grup: Słoneczni, Nutki i Krasnale przygotowały uroczystą akademię. Rangę świętowania podkreślały stroje galowe serduszka i kotyliony w barwach biało-czerwonych. Przedszkolna akademia rozpoczęła się od odśpiewania hymnu narodowego, po czym każda grupa przedszkolna przedstawiła swoje wiersze i piosenki. Znane od dawna słowa Kto ty jesteś? – Polak mały, "11 Listopada”, "Barwy Ojczyste” oddały patriotyczny charakter naszej akademii.
 
 

Dzień Niepodległości w przedszkolu
Dzień Niepodległości w przedszkolu
Dzień Niepodległości w przedszkolu
Dzień Niepodległości w przedszkolu
Dzień Niepodległości w przedszkolu
Dzień Niepodległości w przedszkolu
Dzień Niepodległości w przedszkolu
Dzień Niepodległości w przedszkolu
Dzień Niepodległości w przedszkolu

Przewiń w górę