Światowy Dzień Misia u Żaczków

Opublikowano: wtorek, 01.12.2020
Autor: p. R. Bokota
Odsłon: 149
Dzień Misia      Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. „Czy to jutro, czy to dziś wszystkim jest potrzebny miś”. Dlatego też 26 listopada br. Przedszkolaki z grupy Żaczki uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Misia. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie, a wprowadził ich do niej misio Fredzio. Dzieci poznały historię święta, wspólnie recytowały wiersze o misiach, bawiły się przy piosenkach: ”Dwa malutkie misie”, „Jadą, jadą misie”, „O kochaniu misia”. Miś Fredzio przygotował dla Żaczków wiele atrakcji: zabawy ruchowe, prace plastyczno-techniczne, konkursy, zagadki, śpiewanie piosenek, oraz misiowe tańce. W bajkowy świat misiów wprowadziła dzieci również Pani Karina z biblioteki, która przeczytała im najciekawsze przygody książkowych misiów. Ten dzień w przedszkolu był pełen uśmiechu, radości oraz wspólnej zabawy. Mamy nadzieję, ze to wielkie misiowe przyjęcie zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.
 

Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia

Przewiń w górę