Dzień Pluszowego Misia

Opublikowano: czwartek, 03.12.2020
Autor: p. M. Wojtoń
Odsłon: 163
Dzień Pluszowego Misia
      25 listopada obchodziliśmy w przedszkolu tradycyjnie Dzień Pluszowego Misia. Oczywiście były tematyczne zabawy, pląsy. Niestety w tym roku, z uwagi na obostrzenia i bezpieczeństwo, dzieci nie mogły przyprowadzić swoich ulubionych misiów do swoich grup. Robiły zatem laurki dla swoich przytulanek, wykonywały misie, które mogły zabrać do domu. Dzieci opowiadały o swoich maskotkach. Ten dzień wywołał u przedszkolaków wiele radości. Mimo upływającego czasu i pojawiających się nowych, atrakcyjnych zabawek miś nadal bywa najwierniejszym przyjacielem dzieci.
 

Dzień Pluszowego Misia
Dzień Pluszowego Misia
Dzień Pluszowego Misia
Dzień Pluszowego Misia
Dzień Pluszowego Misia
Dzień Pluszowego Misia
Dzień Pluszowego Misia
Dzień Pluszowego Misia
Dzień Pluszowego Misia
Dzień Pluszowego Misia
Dzień Pluszowego Misia
Dzień Pluszowego Misia
Dzień Pluszowego Misia
Dzień Pluszowego Misia
Dzień Pluszowego Misia
Dzień Pluszowego Misia
Dzień Pluszowego Misia
Dzień Pluszowego Misia
Dzień Pluszowego Misia
Dzień Pluszowego Misia
Dzień Pluszowego Misia
Dzień Pluszowego Misia
Dzień Pluszowego Misia
Dzień Pluszowego Misia
Dzień Pluszowego Misia
Dzień Pluszowego Misia
Dzień Pluszowego Misia
Dzień Pluszowego Misia
Dzień Pluszowego Misia
Dzień Pluszowego Misia

Przewiń w górę