Święta tuż, tuż…

Opublikowano: poniedziałek, 21.12.2020
Autor: p. R. Bokota
Odsłon: 106
      Święta tuż, tuż…bożonarodzeniowa atmosfera staje się coraz bardziej wyczuwalna, gdy do naszego domu trafia choinka, a my ochoczo ruszamy, zwłaszcza Ci najmłodsi, by przystroić ją w oryginalne ozdoby. Te, które przygotowujemy własnoręcznie są wyjątkowe same w sobie. Dlatego też Żaczki postanowiły wykonać ozdoby z masy solnej. Przedszkolaki najpierw wysłuchały jak powstaje masa solna, jakie składniki i w jakich proporcjach są potrzebne do jej wykonania, a następnie krok po kroku brały aktywny udział w jej tworzeniu. Kiedy masa solna była już gotowa wszyscy z radością ruszyli do wykrajania z niej różnych kształtów. Teraz trzeba było poczekać aż masa wyschnie, a wtedy już tylko nadać im piękne barwy i ozdoby choinkowe gotowe. Każdy zabrał swoje cuda do domu, aby nimi udekorować swoje wyjątkowe choinki. Tego typu zabawa nie tylko rozwija aktywność twórczą dzieci i sprawność manualną, ale rozbudza ich sferę poznawczą i daje wiele radości. Brawo Żaczki!
 

Święta tuż, tuż...
Święta tuż, tuż...
Święta tuż, tuż...
Święta tuż, tuż...
Święta tuż, tuż...
Święta tuż, tuż...
Święta tuż, tuż...
Święta tuż, tuż...
Święta tuż, tuż...
Święta tuż, tuż...
Święta tuż, tuż...
Święta tuż, tuż...
Święta tuż, tuż...
Święta tuż, tuż...
Święta tuż, tuż...
Święta tuż, tuż...
Święta tuż, tuż...
Święta tuż, tuż...
Święta tuż, tuż...
Święta tuż, tuż...
Święta tuż, tuż...
Święta tuż, tuż...
Święta tuż, tuż...
Święta tuż, tuż...
Święta tuż, tuż...
Święta tuż, tuż...
Święta tuż, tuż...
Święta tuż, tuż...
Święta tuż, tuż...
Święta tuż, tuż...
Święta tuż, tuż...
Święta tuż, tuż...
Święta tuż, tuż...

Przewiń w górę