„Portret św. Mikołaja” – rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

Opublikowano: wtorek, 09.02.2021
Autor: p. M. Wojtoń
Portret Świętego Mikołaja
       Przedszkolaki z pełnym zaangażowaniem tworzyły prace plastyczne na konkurs pt. „Portret Świętego Mikołaja”. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie pracy plastycznej przedstawiającej portret Świętego Mikołaja. Celem konkursu było pogłębianie wśród dzieci wiedzy o życiu i działalności Świętego Mikołaja, zaprezentowanie umiejętności plastycznych, rozwijanie aktywności twórczej i zainteresowań różnymi technikami plastycznymi przedszkolaków. Na konkurs wpłynęło ponad 200 prac z całego Krosna. Powołana przez organizatora komisja konkursowa stanęła przed niezwykle trudnym zadaniem wyłonienia zwycięzców.
Z przyjemnością informuję, że dzieciom z naszego przedszkola przyznano nagrody i wyróżnienia (szczegóły w Sukcesach Przedszkolaków)

Link do opisu i wszystkich nagrodzonych prac przez organizatorów konkursu jest tutaj:

Uroczyste wręczenie nagród w konkursie odbyło się w dniu 6 lutego 2021. Relacja ze spotkania jest tutaj

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy podjęli wyzwanie i spróbowali swoich sił w konkursie. Jeszcze raz gratulujemy laureatom i życzymy dalszych sukcesów!

Portret Świętego Mikołaja