Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

Warsztaty przyrodnicze

Opublikowano: sobota, 27.03.2021
Autor: p. M. Wojtoń
Odsłon: 584
Warsztaty przyrodnicze      W marcu dla wszystkich grup przedszkolnych odbyły się warsztaty przyrodnicze „Sóweczki”, które prowadził Pan Piotr Guzik. Za pomocą pacynki sowy „Asi”, a także „Bubiego” i „Flamy” (eksponatów puchacza i płomykówki) dzieci miały okazję poznać życie tych ptaków, posłuchać głosów, poczuć ich miękkie pióra, a podczas zabawy „Łowcy” przekonać się jak zdobywają pożywienie. Każdy przedszkolak mógł stworzyć swoją sowią maskę.

"Warsztaty przyrodnicze"
"Warsztaty przyrodnicze"
"Warsztaty przyrodnicze"
"Warsztaty przyrodnicze"
"Warsztaty przyrodnicze"
"Warsztaty przyrodnicze"
"Warsztaty przyrodnicze"
"Warsztaty przyrodnicze"
"Warsztaty przyrodnicze"
"Warsztaty przyrodnicze"
"Warsztaty przyrodnicze"
"Warsztaty przyrodnicze"
"Warsztaty przyrodnicze"
"Warsztaty przyrodnicze"
"Warsztaty przyrodnicze"
"Warsztaty przyrodnicze"

Przewiń w górę