Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

Wielkanocne Nutki

Opublikowano: niedziela, 28.03.2021
Autor: p. K. Tarkowska
Odsłon: 57
Wielkanocne Nutki      „Koszyczek z wikliny pełen jest pisanek” – słowa dziecięcej piosenki wprowadziły nas w nastrój świąteczny i zachęciły do przygotowania inscenizacji o tradycjach Wielkanocnych. Poprzez wiersze i piosenki dzieci poznały symbolikę świąt, a akcenty plastyczne dodały uroku ich występom. Niestety powrót obostrzeń sanitarnych nie pozwolił nam na świętowanie w większym gronie. Za pośrednictwem naszej strony, całej społeczności MZS8 – składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowych, spokojnych i przepełnionych nadzieją ŚWIĄT WIELKANOCNYCH.

"Wielkanocne Nutki"
"Wielkanocne Nutki"
"Wielkanocne Nutki"
"Wielkanocne Nutki"

Przewiń w górę