Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

Słoneczni witają wiosnę

Opublikowano: piątek, 26.03.2021
Autor: p. N. Dachowska-Guzik
Odsłon: 552
Słoneczni witają wiosnę      Dzieci z grupy Słoneczni z utęsknieniem czekały na powitanie wiosny. W ten radosny dzień przedszkolaki z uśmiechem na twarzy, z akcentami wiosennymi przyszły do przedszkola. Recytacją wierszy, śpiewem i tańcem powitały tę radosną porę roku. Bardzo chętnie rozwiązywały wiosenne zagadki oraz wykonały pracę plastyczną, którą można podziwiać na naszej wystawie. Mamy nadzieję, że wiosna pozostanie już z nami.
 
 

Słoneczni witają wiosnę
Słoneczni witają wiosnę
Słoneczni witają wiosnę
Słoneczni witają wiosnę
Słoneczni witają wiosnę
Słoneczni witają wiosnę
Słoneczni witają wiosnę

Przewiń w górę