Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

„Wiosna w piosence”- przedszkolny konkurs muzyczny

Opublikowano: sobota, 15.05.2021
Autor: p. M. Wojtoń, p. M. Pelczar
Odsłon: 155

"Wiosna w piosence"      W dniach 6 i 7 maja odbył się Przedszkolny Konkurs Muzyczny pt. „Wiosna w piosence”. Celem konkursu było przede wszystkim propagowanie radości śpiewania, promowanie piosenek o tematyce wiosennej, odkrywanie talentów i osobowości scenicznych oraz rozwijanie uzdolnień wokalnych. Panie z Jury miały niezmiernie trudne zadanie - wybór zwycięzców. O laureatach można przeczytać tutaj. Gratulujemy wszystkim laureatom Konkursu. Umiejętności i interpretacja utworów dostarczyły wszystkim niezapomnianych wzruszeń. Już po raz kolejny przekonaliśmy się, że w naszym Przedszkolu jest wiele uzdolnionych muzycznie i wokalnie dzieci. Życzymy kolejnych, udanych występów!
 

"Wiosna w piosence"
"Wiosna w piosence"
"Wiosna w piosence"
"Wiosna w piosence"
"Wiosna w piosence"
"Wiosna w piosence"
"Wiosna w piosence"
"Wiosna w piosence"
"Wiosna w piosence"
"Wiosna w piosence"
"Wiosna w piosence"
"Wiosna w piosence"
"Wiosna w piosence"
"Wiosna w piosence"
"Wiosna w piosence"
"Wiosna w piosence"
"Wiosna w piosence"
"Wiosna w piosence"
"Wiosna w piosence"
"Wiosna w piosence"
"Wiosna w piosence"
"Wiosna w piosence"
"Wiosna w piosence"
"Wiosna w piosence"
"Wiosna w piosence"
"Wiosna w piosence"
"Wiosna w piosence"
"Wiosna w piosence"
"Wiosna w piosence"
"Wiosna w piosence"
"Wiosna w piosence"
"Wiosna w piosence"
"Wiosna w piosence"
"Wiosna w piosence"
"Wiosna w piosence"
"Wiosna w piosence"
"Wiosna w piosence"

Przewiń w górę