Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

"I love my parents"

Opublikowano: środa, 26.05.2021
Autor: p. K. Frankiewicz
Odsłon: 122
"I love my parents"      W dniu 25 maja odbył się Przedszkolny Konkurs recytatorski z języka angielskiego pt. "I love my parents". Celem konkursu było zachęcenie dzieci do poznawania i nauki języka angielskiego oraz rozwijanie zainteresowań poezją anglojęzyczną, doskonalenie poprawności wymowy w języku angielskim, stworzenie dzieciom możliwości zaprezentowania umiejętności językowych i recytatorskich, a ponadto uczczenie Dnia Mamy i Taty. W konkursie wzięli udział ochotnicy z grup 5-6 latków tj. Nutki, Słoneczni oraz Żaczki. Uczestnicy zaprezentowali wiersze o tematyce rodzinnej. Wszyscy zostali docenieni drobnymi upominkami, pamiątkowym dyplomem oraz gromkimi brawami. Uczestnikom dziękujemy za wspaniałe występy, serdecznie gratulujemy laureatom i życzymy kolejnych sukcesów.

"I love my parents"
"I love my parents"
"I love my parents"
"I love my parents"
"I love my parents"
"I love my parents"
"I love my parents"
"I love my parents"
"I love my parents"
"I love my parents"
"I love my parents"
"I love my parents"
"I love my parents"
"I love my parents"
"I love my parents"
"I love my parents"

Przewiń w górę