"I love my parents"

Opublikowano: środa, 26.05.2021
Autor: p. K. Frankiewicz
"I love my parents"      W dniu 25 maja odbył się Przedszkolny Konkurs recytatorski z języka angielskiego pt. "I love my parents". Celem konkursu było zachęcenie dzieci do poznawania i nauki języka angielskiego oraz rozwijanie zainteresowań poezją anglojęzyczną, doskonalenie poprawności wymowy w języku angielskim, stworzenie dzieciom możliwości zaprezentowania umiejętności językowych i recytatorskich, a ponadto uczczenie Dnia Mamy i Taty. W konkursie wzięli udział ochotnicy z grup 5-6 latków tj. Nutki, Słoneczni oraz Żaczki. Uczestnicy zaprezentowali wiersze o tematyce rodzinnej. Wszyscy zostali docenieni drobnymi upominkami, pamiątkowym dyplomem oraz gromkimi brawami. Uczestnikom dziękujemy za wspaniałe występy, serdecznie gratulujemy laureatom i życzymy kolejnych sukcesów.

"I love my parents"