Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

Dzień Rodziny w przedszkolu

Opublikowano: czwartek, 27.05.2021
Autor: p. M. Pelczar, p. M. Wojtoń
Odsłon: 129
Dzień Rodziny„Wiosna, wiosna dziś na łące, dla mamy i taty zrobimy wspaniały koncert….”

      Jak często we wcześniejszych latach zaczynała się nasza notatka. Niestety nadeszły nowe, inne czasy, nowa sytuacja, która wprowadziła nowe zasady. „Dzień Rodziny” we wcześniejszych latach był najważniejszą uroczystością wpisaną w kalendarz imprez przedszkolnych. Przez cały miesiąc maj wszystkie dzieci uczyły się wierszy, ról do inscenizacji, opanowywały piosenki, tańce, pląsy. Z pomocą nauczycieli przygotowywały stroje, dekoracje Sali. Pracowały z dużym zaangażowaniem przygotowując laurki i prezenty dla rodziców. „Dzień Rodziny” to był szczególnie ważny czas dla rodziców jak i dzieci. Czas pełen wzruszeń, radości i uśmiechu. Był to czas, podczas którego rodzice i dzieci mogli spędzić tylko ze sobą, bez pośpiechu i z dala od codziennego zgiełku i zmartwień. Usłyszeć wiele ciepłych słów, które na długo pozostawały wszystkim w pamięci.
W roku 2020 i w obecnej sytuacji w miesiącu maju nie możliwe było i jest zaroszenie rodziców do budynku przedszkola. Dla tego przygotowane laurki i prezenty dzieci muszą wręczyć rodzicom w zaciszu domowym. Samodzielnie zaprezentować wyuczone wiersze i piosenki. Namiastką tych spotkań niech będą przesłane na idziennik fotografie. Z niecierpliwością czekamy na powrót starych, dobrych czasów.

Dzień Rodziny
Dzień Rodziny
Dzień Rodziny
Dzień Rodziny
Dzień Rodziny
Dzień Rodziny
Dzień Rodziny
Dzień Rodziny
Dzień Rodziny
Dzień Rodziny
Dzień Rodziny
Dzień Rodziny
Dzień Rodziny
Dzień Rodziny
Dzień Rodziny
Dzień Rodziny
Dzień Rodziny
Dzień Rodziny
Dzień Rodziny
Dzień Rodziny
Dzień Rodziny
Dzień Rodziny
Dzień Rodziny
Dzień Rodziny
Dzień Rodziny
Dzień Rodziny
Dzień Rodziny
Dzień Rodziny
Dzień Rodziny
Dzień Rodziny
Dzień Rodziny
Dzień Rodziny
Dzień Rodziny
Dzień Rodziny
Dzień Rodziny
Dzień Rodziny
Dzień Rodziny
Dzień Rodziny
Dzień Rodziny
Dzień Rodziny
Dzień Rodziny
Dzień Rodziny
Dzień Rodziny
Dzień Rodziny
Dzień Rodziny
Dzień Rodziny
Dzień Rodziny
Dzień Rodziny
Dzień Rodziny
Dzień Rodziny

Przewiń w górę