Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

Odwiedziny na ogródkach działkowych

Opublikowano: piątek, 11.06.2021
Autor: p. M. Wojtoń, p. M. Pelczar
Odsłon: 227
Ogródki      10 czerwca, korzystając z pięknej pogody przedszkolaki z grupy „Smerfy” i „Krasnale” wybrały się na wycieczkę odwiedzić ogródki działkowe „Wojciech” w Krośnie. Spacerując ogrodowymi alejkami dzieciaki podziwiały drzewka, krzewy, rabaty z kwiatami oraz oczko wodne, częściowo otoczone wysokimi trawami. Pani Ela opowiedziała dzieciom jakie warzywa znajdowały się grządkach i jakie zawierają witaminy. Po spacerach mieliśmy okazję odpocząć w dużej altance i pośpiewać piosenki. Dzieci wróciły bardzo zadowolone, dziękujemy za gościnność panu Stanisławowi.
 

Ogródki
Ogródki
Ogródki
Ogródki
Ogródki
Ogródki
Ogródki
Ogródki
Ogródki
Ogródki
Ogródki
Ogródki
Ogródki
Ogródki
Ogródki
Ogródki
Ogródki
Ogródki
Ogródki
Ogródki
Ogródki
Ogródki
Ogródki
Ogródki
Ogródki
Ogródki
Ogródki
Ogródki
Ogródki
Ogródki
Ogródki
Ogródki
Ogródki

Przewiń w górę