Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

„Żaczki” w wiosce indiańskiej

Opublikowano: niedziela, 05.06.2022
Autor: p. K. Guzik
Odsłon: 242
"Hokka Hey"      Wioska indiańska „HOKKA HEY” jest pięknym miejscem położonym w malowniczej miejscowości Kunowa. To właśnie tam przedszkolaki z grupy „Żaczki” udały się na wycieczkę. Na początku dzieci zostały przywitane przez właściciela wioski ubranego w tradycyjny indiański strój. Następnie zwiedziły mini zoo, w którym zobaczyły kangura, lamę, kozy karłowate, papużki a nawet skunksa. Wkraczając na terytorium wioski wszystkie przedszkolaki wykonały swoją indiańską opaskę, a na twarzach pojawiły się indiańskie malowidła. Kiedy wszyscy byli już gotowi z radością uczestniczyli w różnych konkurencjach sprawnościowych, grach i zabawach przy muzyce. Dzieci miały także możliwość zabawy na dmuchanej zjeżdżalni, a jedną z największych atrakcji była jazda na konikach. W trakcie odpoczynku przedszkolaki zajadały się smażoną kiełbaską, która smakowała wszystkim jak nigdy dotąd. Czas spędzony w indiańskiej wiosce pozwolił wypocząć od zgiełku cywilizacji w otoczeniu malowniczej przyrody i czystego wiejskiego powietrza. Wszyscy wrócili zadowoleni i pełni wrażeń.
 

"
"Hokka Hey"
"Hokka Hey"
"Hokka Hey"
"Hokka Hey"
"Hokka Hey"
"Hokka Hey"
"Hokka Hey"
"Hokka Hey"
"Hokka Hey"
"Hokka Hey"
"Hokka Hey"
"Hokka Hey"
"Hokka Hey"
"Hokka Hey"
"Hokka Hey"
"Hokka Hey"
"Hokka Hey"
"Hokka Hey"
"Hokka Hey"
"Hokka Hey"
"Hokka Hey"
"Hokka Hey"
"Hokka Hey"
"Hokka Hey"
"Hokka Hey"
"Hokka Hey"
"Hokka Hey"
"Hokka Hey"
"Hokka Hey"
"Hokka Hey"
"Hokka Hey"
"Hokka Hey"
"Hokka Hey"
"Hokka Hey"
"Hokka Hey"
"Hokka Hey"
"Hokka Hey"

Przewiń w górę