Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

Krasnale świętują „Dzień Kropki”

Opublikowano: poniedziałek, 19.09.2022
Autor: p. M. Wojtoń, p. M. Pelczar
Odsłon: 36
"Dzień Kropki"      Dzień Kropki to dzień odwagi i zabawy. Celem tego nietypowego święta jest wzbudzenie kreatywności i pomysłowości u dzieci, a także zachęcenie ich do tworzenia oraz działania. W pierwszym dniu dzieci poznały genezę tego święta. Odbyły się zabawy ruchowe i wszyscy z zadowoleniem wykonali pracę plastyczną, której motywem przewodnim była oczywiście kropka.
      W drugim dniu dzieci „zostały zamienione” w kolorowe kropeczki. Uważnie oglądnęły filmik edukacyjny, jak to zwyczajna kropka zmieniła świat małej dziewczynki o imieniu Vashti. Historia ta uświadomiła przedszkolakom, że każdy z nas ma jakieś ukryte zdolności, talenty. Wspólnie ułożyliśmy przebieg tej historii na przykładzie obrazków, odbyły się zabawy edukacyjne, logopedyczne i tańce. Na zakończenie wspólnie stworzyliśmy plakat „Dzień Kropki”.
 

"Dzień Kropki"
"Dzień Kropki"
"Dzień Kropki"
"Dzień Kropki"
"Dzień Kropki"
"Dzień Kropki"
"Dzień Kropki"
"Dzień Kropki"
"Dzień Kropki"
"Dzień Kropki"
"Dzień Kropki"
"Dzień Kropki"
"Dzień Kropki"
"Dzień Kropki"
"Dzień Kropki"
"Dzień Kropki"
"Dzień Kropki"
"Dzień Kropki"
"Dzień Kropki"
"Dzień Kropki"
"Dzień Kropki"
"Dzień Kropki"
"Dzień Kropki"
"Dzień Kropki"
"Dzień Kropki"
"Dzień Kropki"
"Dzień Kropki"
"Dzień Kropki"
"Dzień Kropki"
"Dzień Kropki"
"Dzień Kropki"
"Dzień Kropki"
"Dzień Kropki"
"Dzień Kropki"
"Dzień Kropki"
"Dzień Kropki"
"Dzień Kropki"
"Dzień Kropki"
"Dzień Kropki"
"Dzień Kropki"
"Dzień Kropki"
"Dzień Kropki"
"Dzień Kropki"
"Dzień Kropki"
"Dzień Kropki"
"Dzień Kropki"
"Dzień Kropki"
"Dzień Kropki"
"Dzień Kropki"
"Dzień Kropki"
"Dzień Kropki"
"Dzień Kropki"
"Dzień Kropki"
"Dzień Kropki"
"Dzień Kropki"
"Dzień Kropki"
"Dzień Kropki"
"Dzień Kropki"
"Dzień Kropki"
"Dzień Kropki"
"Dzień Kropki"
"Dzień Kropki"
"Dzień Kropki"
"Dzień Kropki"
"Dzień Kropki"

Przewiń w górę