Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

Bezpieczna droga do przedszkola

Opublikowano: środa, 21.09.2022
Autor: p. R. Krzal
Odsłon: 25
Na skrzyżowaniu      Dzieci z grupy „Biedronek” poznawały zasady właściwego poruszania się po drodze zarówno przez kierowców jak i pieszych. Wybraliśmy się na pobliskie skrzyżowanie, aby utrwalić kolory sygnalizatorów świetlnych i zasady bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię. Dzieci ubrane były w kamizelki z elementami odblaskowymi, dzięki czemu widoczne były z daleka i wzbudzały zainteresowanie wśród kierowców i przechodniów, wywołując uśmiech na ich twarzach.
 

Na skrzyżowaniu
Na skrzyżowaniu
Na skrzyżowaniu
Na skrzyżowaniu
Na skrzyżowaniu
Na skrzyżowaniu
Na skrzyżowaniu
Na skrzyżowaniu
Na skrzyżowaniu
Na skrzyżowaniu
Na skrzyżowaniu
Na skrzyżowaniu
Na skrzyżowaniu
Na skrzyżowaniu
Na skrzyżowaniu
Na skrzyżowaniu
Na skrzyżowaniu
Na skrzyżowaniu
Na skrzyżowaniu
Na skrzyżowaniu

Przewiń w górę