Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

Dzień Misia u "Krasnali" i " Biedronek"

Opublikowano: poniedziałek, 05.12.2022
Autor: p. R. Krzal
Odsłon: 167
Dzień Misia„Siedzi sobie miś w koronie,
dzisiaj królem jest na tronie.
Uroczysty dzień jest dzisiaj,
Święto Pluszowego Misia”.
      24 listopada grupa Krasnali i Biedronek świętowały razem Dzień Pluszowego Misia. W tym dniu najważniejszy był Miś, który w złotej koronie zajmował honorowe miejsce w sali oraz ukochane misie przyniesione przez dzieci. Przedszkolaki uczestniczyły w zabawie słownej „za co kochamy swojego misia”, poznały historię pluszowego misia związaną z prezydentem Ameryki - Theodorem Rooseveltem, wzięły udział w zabawach ruchowych oraz tańcach. Na zakończenie złożyły uroczystą przysięgę, że zawsze będą przytulać misie i krzywdy im zrobić nie dadzą.
 

Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia

Przewiń w górę