Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

Światowy Dzień Pluszowego Misia w grupie „Smerfy”

Opublikowano: środa, 07.12.2022
Autor: p. A. Przybysz
Odsłon: 405
Dzień Misia„Dziś już wiedzą wszystkie dzieci, bo to prawda, prawda przecież,
że z wesołej leśnej paki, najwspanialsze są pluszaki.
A na co dzień i w niedzielę, Miś jest naszym przyjacielem,
wiedzą o tym przedszkolaki, więc kochajmy swe pluszaki…”

      Z okazji „Światowego Dnia Pluszowego Misia” 25 listopada w grupie „Smerfy” odbyło się misiowe święto. Mimo coraz nowocześniejszych i atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim przyjacielem - pluszowym misiem. Wesołą piosenką „Pluszowy miś”, rozpoczęła się wspólna zabawa. Przedszkolaki poznały historię pluszowego misia, brały udział w różnych zabawach ruchowych z chustą animacyjną. Słuchały również misiowych bajek, rozwiązywały zagadki, wykonały prace plastyczne. Podczas zabawy towarzyszył dzieciom duży miś Bruno, który był ważnym gościem. Wspólna zabawa i uśmiech przedszkolaków, wprowadziły wszystkich w miłą i wesołą atmosferę. Dzieci obiecały, że będą szanowały i dbały o swoje pluszaki, a na kolejną misiową zabawę, muszą czekać cały rok – do miłego zobaczenia!
 

Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia

Przewiń w górę