Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

Świąteczne spotkanie w przedszkolu

Opublikowano: piątek, 23.12.2022
Autor: p. M. Wojtoń, p. M. Pelczar
Odsłon: 150
Grupa stojących dzieci ubranych na biało na tle niebieskiej wykładziny dywanowej i granatowej tablicy. Tablica obwieszona białymi gwiazdkami.  Na środku żółto-niebieski napis Boże Narodzenie.„Boże narodzenie przychodzi cichutko.
Posłuchaj jak stuka kolęda w serduszko”

       Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, który kryje w sobie niepowtarzalną magię, radość i niecierpliwe oczekiwanie na pierwszą wigilijną gwiazdkę. To czas spotkań w rodzinnym gronie, dzielenia się opłatkiem, składania życzeń najbliższym, wspólnego kolędowania. Także w naszym przedszkolu nastał ten cudowny dla wszystkich czas. 22 grudnia w młodszych grupach przedszkolnych: Smerfach, Biedronkach i Krasnalach odbyło sie Świąteczne Spotkanie Opłatkowe. Dzieci odświętnie ubrane, prezentowały montaż słowno-muzyczny. Wspaniałym momentem było wspólne śpiewanie kolęd, w które dzieci wkładały swoje całe malutkie serduszka. Po wspólnym odśpiewaniu kolęd, na zakończenie spotkania, wszyscy dzielili się opłatkiem życząc sobie nawzajem zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia.
 

Świąteczne spotkanie
Świąteczne spotkanie
Świąteczne spotkanie
Świąteczne spotkanie
Świąteczne spotkanie
Świąteczne spotkanie
Świąteczne spotkanie
Świąteczne spotkanie
Świąteczne spotkanie
Świąteczne spotkanie
Świąteczne spotkanie
Świąteczne spotkanie
Świąteczne spotkanie
Świąteczne spotkanie
Świąteczne spotkanie
Świąteczne spotkanie
Świąteczne spotkanie
Świąteczne spotkanie
Świąteczne spotkanie
Świąteczne spotkanie
Świąteczne spotkanie
Świąteczne spotkanie
Świąteczne spotkanie
Świąteczne spotkanie
Świąteczne spotkanie
Świąteczne spotkanie
Świąteczne spotkanie
Świąteczne spotkanie
Świąteczne spotkanie
Świąteczne spotkanie

Przewiń w górę