Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

Konkurs "Wielkanocna pisanka" - rozstrzygnięty!

Opublikowano: poniedziałek, 03.04.2023
Autor: p. B. Częczek-Serwińska, p. N. Dachowska-Guzik, p. M. Frydrych
Odsłon: 139
01      W naszym przedszkolu został ogłoszony Międzyprzedszkolny Konkursu Plastyczny pt. "Wielkanocna pisanka". Głównym celem konkursu było rozwijanie wyobraźni, pobudzanie aktywności twórczej dzieci oraz podtrzymywanie tradycji związanych z Wielkanocą. Konkurs został zorganizowany dla dzieci z przedszkoli miejskich z terenu miasta Krosna. W konkursie udział wzięło 69 uczestników. Konkurs realizowany był w dwóch kategoriach wiekowych: 3-4 latków i 5-6 latków. Wszystkie prace były oryginalne i niepowtarzalne. Jury rozstrzygnęło konkurs oceniając prace- pomysłowość, oryginalność, estetykę wykonania. W wyniku prac komisji konkursowej spośród wszystkich prac wyłoniono następujących zwycięzców:

Kategoria 3-4 latków:
I miejsce: Julia Czernij PM 11
II miejsce: Daniel Rogala PM 5
III miejsce: Gabriela Niemczyk PM 8
Wyróżnienie I: Milena Jurczak PM 5
Wyróżnienie II: Arleta Majcher PM 4
 
Kategoria 5-6 latków:
I miejsce: Zuzanna Leputa PM 5
II miejsce: Mikołaj Gąsiorek PM 8
III miejsce: Weronika Przybyłowska PM 4
Wyróżnienie I: Iga Ślusarczyk PM 4
Wyróżnienie II: Marcelina Feruś PM 3
 
      Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom, a zwycięzcom wręczono ciekawe nagrody książkowe. Wszystkim dzieciom serdecznie gratulujemy, dziękujemy za przepiękne prace i życzymy dalszych sukcesów!
 
 
Wielkanocna pisanka
Wielkanocna pisanka
Wielkanocna pisanka
Wielkanocna pisanka
Wielkanocna pisanka
Wielkanocna pisanka
Wielkanocna pisanka
Wielkanocna pisanka
Wielkanocna pisanka
Wielkanocna pisanka

Przewiń w górę