Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

Spotkanie wielkanocne w grupie "Słoneczni" i " Nutki"

Opublikowano: środa, 05.04.2023
Autor: p. B. Częczek-Serwińska, p. N. Dachowska-Guzik, p. M. Frydrych
Odsłon: 181
Spotkanie wielkanocne      Dnia 4 kwietnia dzieci z grupy Słoneczni i Nutki przygotowały uroczyste spotkanie z okazji Świąt Wielkanocnych. Dzieci ubrane w odświętne stroje zaprezentowały wiersze i świąteczne piosenki. Spotkanie umilił taniec wielkanocnego Królika w wykonaniu Wiktora z gr. Nutki oraz piosenka Pani Wiosny, w którą wcieliła się Zosia z gr. Słoneczni. Uczestnikom towarzyszył radosny nastrój. Na zakończenie wszyscy życzyli sobie zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych.
 

Spotkanie wielkanocne
Spotkanie wielkanocne
Spotkanie wielkanocne
Spotkanie wielkanocne
Spotkanie wielkanocne

Przewiń w górę