Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

„Wiosenny sad”

Opublikowano: wtorek, 30.05.2023
Autor: p. A. Przybysz, p. M. Wojtoń
Odsłon: 215
Tekst alternatywny do zdjęcia tytułowego -Gazetka na zielonym tle, a na niej napis "Wiosenny sad". Na środku są trzy prace plastyczne dzieci przedstawiające kwitnące drzewa. Nad nimi są duże, kolorowe motyle, chmury i słońce a pod nimi białe kwiaty z żółtymi środkami i zielone trawy. Po bokach są kolorowe duże kwiaty.      Wiosenny sad - to miejsce niezwykłe, tętniące życiem, miejsce szczególne dla miłośników ogrodnictwa. Zachwyca soczystą zielenią, cudownym zapachem kwitnących drzew, pięknym śpiewem ptaków, brzęczeniem owadów. To miejsce, w którym można podziwiać piękno przyrody, odpocząć i poczuć się jak w prawdziwym raju. Inspiracją do zorganizowania w naszym przedszkolu konkursu plastycznego - „Wiosenny sad”, były zajęcia o wiosennej tematyce, a także spacery, podczas których dzieci mogły podziwiać tę piękną porę roku, obserwować wiosenne ogrody, kwitnące kwiaty i drzewa. W przedszkolnym konkursie wzięły udział chętne dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych. Celem konkursu było prezentowanie twórczości plastycznej dzieci w wieku przedszkolnym, rozwijanie wyobraźni dzieci i wrażliwości estetycznej, zachęcanie do obserwacji i zachwycanie się pięknem budzącej się do życia przyrody. Wszystkim przedszkolakom gratulujemy wspaniałych pomysłów oraz ciekawych i estetycznych prac. Zachęcamy Was i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.
 

Wiosenny sad
Wiosenny sad
Wiosenny sad
Wiosenny sad
Wiosenny sad
Wiosenny sad
Wiosenny sad
Wiosenny sad
Wiosenny sad
Wiosenny sad
Wiosenny sad
Wiosenny sad
Wiosenny sad
Wiosenny sad
Wiosenny sad
Wiosenny sad
Wiosenny sad
Wiosenny sad

Przewiń w górę