Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

Dzień Mamy i Taty w grupie „Smerfy”

Opublikowano: poniedziałek, 19.06.2023
Autor: p. A. Przybysz, p. M. Wojtoń
Odsłon: 362
Dzieci odświętnie ubrane, dziewczynki w różowych spódniczkach i białych bluzkach w opaskach na głowie, chłopcy w ciemnych spodniach i białych koszulach z różowymi kokardami pod szyją. Trzymają na ozdobnym patyczku kolorowe kwiatki – laurki. Pomiędzy dziećmi na środku stoją trzy Panie nauczycielki. Przedszkolaki ustawione są na granatowym tle, na którym widnieje duży balonowy napis „KOCHANYM  RODZICOM”, a pod nim kolorowe serduszka.  Po prawej stronie przypięte jest słońce, a na środku duży balonowy, różowy motyl. Dzieci gotowe są do przedstawienia z okazji „Dnia Mamy i Taty”.     25 maja przedszkolaki z grupy „Smerfy” powitały zaproszonych gości z okazji uroczystości - „Dnia Mamy i Taty”. Nie ma takiego skarbu, który mógłby zastąpić rodziców. Mama i Tata to wyjątkowe słowa, które są wyrazem miłości, dobra, rodzinnego ciepła i szczęścia. To także pierwsze słowa każdego dziecka. To właśnie rodzice są dla swoich dzieci pierwszymi i niezastąpionymi nauczycielami, odkrywają przed dziećmi coraz to nowe i nieznane tajemnice świata. Kochanym Rodzicom, dzieci przedstawiły przygotowany program słowno – muzyczny. Uroczyste spotkanie umiliły wiersze, piosenki i tańce. Maluszki poprzez swój piękny i wzruszający występ, pokazały jak bardzo ich kochają, a wręczone upominki oraz czułe i szczere życzenia, były wyrazem miłości i wdzięczności. Drogie dzieci pamiętajcie, że Mama i Tata to najważniejsze osoby w waszym życiu. Mamo, Tato – Kochamy Was!
 

Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty

Przewiń w górę