Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

Dzień Dyni

Opublikowano: wtorek, 07.11.2023
Autor: p. R. Krzal, p. A. Przybysz, p. A. Moskal
Odsłon: 160
Na stoliku okrytym pomarańczowym materiałem poukładanych jest 7 dyń różnej wielkości. Z tyłu znajdują się dwie duże dynie z przyklejonymi oczami, noskami i uśmiechami. Dynia po prawej stronie ma błyszczące włosy w kolorze fioletowym. Obie dynie mają założone słomkowe kapelusze. Pozostałe nieduże dynie rozłożone są równomiernie. Pomiędzy dyniami rozsypane są listki w kolorze pomarańczowym i żółtym.      W dniu31 października przypada Dzień Dyni. W tym roku obchodziły je: grupa Smerfów, Biedronek i Żaczków. Przedszkolaki zapoznały się z walorami zdrowotnymi dyni idowiedziały się, że dyniowa zupa, kotlety i racuchy wyśmienicie smakują a pestki dyni nadają się do sałatek i chleba. Dynie tego dnia były głównymi rekwizytami podczas różnych zabaw muzycznych i ruchowych. Na zakończenie świętowania dzieci wykonały prace plastyczne.
 

Dzień Dyni
Dzień Dyni
Dzień Dyni
Dzień Dyni
Dzień Dyni
Dzień Dyni
Dzień Dyni
Dzień Dyni
Dzień Dyni
Dzień Dyni
Dzień Dyni
Dzień Dyni
Dzień Dyni
Dzień Dyni
Dzień Dyni
Dzień Dyni
Dzień Dyni
Dzień Dyni
Dzień Dyni
Dzień Dyni
Dzień Dyni
Dzień Dyni
Dzień Dyni
Dzień Dyni
Dzień Dyni
Dzień Dyni
Dzień Dyni
Dzień Dyni
Dzień Dyni
Dzień Dyni
Dzień Dyni
Dzień Dyni
Dzień Dyni
Dzień Dyni

Przewiń w górę