Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

„Dzień Jeża” w grupie Krasnale

Opublikowano: czwartek, 16.11.2023
Autor: p. M. Wojtoń
Odsłon: 53
Jeżyki z szyszek i innych materiałów technicznych wykonane przez dzieci na  żółtej serwetce i pomarańczowym tle. Między jeżami są żółte i ciemnopomarańczowe liście      Dzieci z grupy „Krasnale” 10 listopada obchodziły Międzynarodowy Dzień Jeża. Celem zajęć było przypomnienie dzieciom, iż jeże to zwierzęta chronione. Przedszkolaki miały okazję poszerzyć wiadomości dotyczące środowiska naturalnego jeży, ich wyglądu, sposobu poruszania się, odżywiania oraz tego, w jaki sposób przygotowują się do zimy. Poznały również zagrożenia, jakie grożą tym kolczastym zwierzątkom i jak im zapobiegać. Dzieci dowiedziały się również na jak długo jeże zapadają w sen zimowy. Ponadto nie mogło zabraknąć tradycyjnej zabawy „Na dywanie siedzi jeż” oraz innych zabaw ruchowych, gimnastycznych czy matematycznych. Na koniec zrobiliśmy kolczastego przyjaciela- jeżyka z szyszek.

"Dzień Jeża"
"Dzień Jeża"
"Dzień Jeża"
"Dzień Jeża"
"Dzień Jeża"
"Dzień Jeża"
"Dzień Jeża"
"Dzień Jeża"
"Dzień Jeża"
"Dzień Jeża"
"Dzień Jeża"
"Dzień Jeża"
"Dzień Jeża"
"Dzień Jeża"
"Dzień Jeża"
"Dzień Jeża"
"Dzień Jeża"
"Dzień Jeża"
"Dzień Jeża"
"Dzień Jeża"
"Dzień Jeża"
"Dzień Jeża"
"Dzień Jeża"
"Dzień Jeża"
"Dzień Jeża"
"Dzień Jeża"
"Dzień Jeża"
"Dzień Jeża"
"Dzień Jeża"
"Dzień Jeża"
"Dzień Jeża"
"Dzień Jeża"
"Dzień Jeża"
"Dzień Jeża"
"Dzień Jeża"
"Dzień Jeża"
"Dzień Jeża"
"Dzień Jeża"
"Dzień Jeża"

Przewiń w górę