Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

Dzień Wiewiórki

Opublikowano: piątek, 17.11.2023
Autor: p. M. Wojtoń
Odsłon: 63
Siedem rudych wiewiórek siedzących na jesiennych liściach, drzewie, grzybach. Liście są koloru żółtego i pomarańczowego, znajdują się na trzech drzewach i pod nimi. Na górze widnieją dwie chmury: niebieska i biała      Zgodnie z tematyką obowiązującą w danym tygodniu- „Przygotowania do zimy” dzieci z grupy Krasnale 13 listopada realizowały temat- „Zapasy na zimę. Zabawy matematyczne, sensoryczne i ruchowe z wiewiórką”. Podczas zajęć przedszkolaki miały okazję poznać różne gatunki tych zwierząt i ich zwyczaje. Rozwijały zainteresowania przyrodnicze, poznały podstawowe wiadomości na temat przygotowań do zimy wiewiórki. Dzieci zbierały i przeliczały zimowe zapasy. Rozwijały sprawność ruchową podczas różnego rodzaju zabaw. Podczas zabaw sensorycznych kształciły zmysły, szczególnie zmysł dotyku.

"Dzień Wiewiórki"
"Dzień Wiewiórki"
"Dzień Wiewiórki"
"Dzień Wiewiórki"
"Dzień Wiewiórki"
"Dzień Wiewiórki"
"Dzień Wiewiórki"
"Dzień Wiewiórki"
"Dzień Wiewiórki"
"Dzień Wiewiórki"
"Dzień Wiewiórki"
"Dzień Wiewiórki"
"Dzień Wiewiórki"
"Dzień Wiewiórki"
"Dzień Wiewiórki"
"Dzień Wiewiórki"
"Dzień Wiewiórki"
"Dzień Wiewiórki"
"Dzień Wiewiórki"
"Dzień Wiewiórki"
"Dzień Wiewiórki"
"Dzień Wiewiórki"
"Dzień Wiewiórki"
"Dzień Wiewiórki"
"Dzień Wiewiórki"
"Dzień Wiewiórki"
"Dzień Wiewiórki"
"Dzień Wiewiórki"
"Dzień Wiewiórki"
"Dzień Wiewiórki"
"Dzień Wiewiórki"
"Dzień Wiewiórki"
"Dzień Wiewiórki"
"Dzień Wiewiórki"
"Dzień Wiewiórki"
"Dzień Wiewiórki"
"Dzień Wiewiórki"

Przewiń w górę