Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

„Spotkanie bożonarodzeniowe” w przedszkolu

Opublikowano: sobota, 23.12.2023
Autor: p. M. Wojtoń, p. M. Pelczar
Odsłon: 162
Dzieci ustawione przed świąteczną dekoracją- granatowym tle z napisem "Wesołych Świąt" i białymi domkami, sarenką i reniferem oraz choinkami z białego filcu a nad nimi żółte gwiazdki. Dzieci odświętnie ubrane- chłopcy w białych koszulach i ciemnych spodniach a dziewczynki na biało jako aniołki.      Dnia 21 grudnia dzieci z młodszych grup przedszkolnych spotkały się na jednej sali, by razem spędzić wspólny czas oczekiwania na święta Bożego Narodzenia. W klimat nadchodzących świat wprowadziły dzieci okolicznościowe dekoracje, lampki, choinki i odświętnie ich stroje. Podniosłym momentem był krótki montaż słowno-muzyczny prezentowany przez poszczególne grupy: Smerfy, Biedronki i Krasnale. Mali artyści z dużym zaangażowaniem mówili wiersze, śpiewali pastorałki, wykonywali tańce związane z tematyką świąteczną. Narrator Wojtuś, kotek- Antoś i trzy aniołki: Wandzia, Basia i Hania opowiedziały wszystkim : „Komu i dlaczego potrzebne są Święta Bożego Narodzenia”. Na koniec wszystkie przedszkolaki składały życzenia pani Dyrektor M. Habrat i zebranym pracownikom przedszkola. Dzień upłynął w miłej serdecznej atmosferze, wyzwolił wiele pozytywnych emocji i wzmocnił więzi społeczności przedszkolnej.

"Spotkanie bożonarodzeniowe"
"Spotkanie bożonarodzeniowe"
"Spotkanie bożonarodzeniowe"
"Spotkanie bożonarodzeniowe"
"Spotkanie bożonarodzeniowe"
"Spotkanie bożonarodzeniowe"
"Spotkanie bożonarodzeniowe"
"Spotkanie bożonarodzeniowe"
"Spotkanie bożonarodzeniowe"
"Spotkanie bożonarodzeniowe"
"Spotkanie bożonarodzeniowe"
"Spotkanie bożonarodzeniowe"
"Spotkanie bożonarodzeniowe"
"Spotkanie bożonarodzeniowe"
"Spotkanie bożonarodzeniowe"
"Spotkanie bożonarodzeniowe"
"Spotkanie bożonarodzeniowe"
"Spotkanie bożonarodzeniowe"
"Spotkanie bożonarodzeniowe"
"Spotkanie bożonarodzeniowe"
"Spotkanie bożonarodzeniowe"
"Spotkanie bożonarodzeniowe"
"Spotkanie bożonarodzeniowe"
"Spotkanie bożonarodzeniowe"
"Spotkanie bożonarodzeniowe"
"Spotkanie bożonarodzeniowe"
"Spotkanie bożonarodzeniowe"
"Spotkanie bożonarodzeniowe"
"Spotkanie bożonarodzeniowe"
"Spotkanie bożonarodzeniowe"
"Spotkanie bożonarodzeniowe"
"Spotkanie bożonarodzeniowe"

Przewiń w górę