Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

„Na cztery łapy”- warsztaty przyrodnicze

Opublikowano: poniedziałek, 18.12.2023
Autor: p. M. Wojtoń
Odsłon: 122
Pan leśnik siedzi na granatowym dywanie i pokazuje dzieciom małą figurkę bobra i prawdziwy kawałek drewna obgryzionego przez bobra, a obok ustawione jest zdjęcie bobra. Dzieci siedzą  wokół i obserwują zajęcia      W przedszkolu 13 grudnia we wszystkich grupach przedszkolnych odbyły się warsztaty przyrodnicze pt.: „Na cztery łapy” prowadzone przez pana leśnika. Na warsztatach sprawdziliśmy jak ssaki radzą sobie w zimie. Dzieci usłyszały głosy leśnych zwierząt, obejrzały gipsowe tropy i poznały sylwetki niedźwiedzia oraz łosia. Na koniec, każde dziecko zrobiło dla siebie „rękawiczkę”, czyli zakładaną na rękę łapę niedźwiedzia w naturalnej skali.

Warsztaty przyrodnicze
Warsztaty przyrodnicze
Warsztaty przyrodnicze
Warsztaty przyrodnicze
Warsztaty przyrodnicze
Warsztaty przyrodnicze
Warsztaty przyrodnicze
Warsztaty przyrodnicze
Warsztaty przyrodnicze
Warsztaty przyrodnicze
Warsztaty przyrodnicze
Warsztaty przyrodnicze
Warsztaty przyrodnicze
Warsztaty przyrodnicze
Warsztaty przyrodnicze
Warsztaty przyrodnicze
Warsztaty przyrodnicze
Warsztaty przyrodnicze
Warsztaty przyrodnicze
Warsztaty przyrodnicze
Warsztaty przyrodnicze
Warsztaty przyrodnicze
Warsztaty przyrodnicze

Przewiń w górę