Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

Niespodzianka od serca

Opublikowano: niedziela, 14.01.2024
Autor: p. M. Wojtoń
Odsłon: 128
Pani (aktorka- przebrana za dziewczynkę) stoi i trzyma w rękach złoty łańcuch choinkowy, ma spuszczoną głowę i nauszniki na uszach. W tle pokój  dziecięcy z zabawkami.       W piątek 12 stycznia odwiedził nas Teatr Eden. Wszystkie dzieci miały możliwość obejrzenia spektaklu pt. „Niespodzianka od serca”. To przedstawienie pokazało, że miłość to znaczy dawać, nie oczekując niczego w zamian. A prezenty wcale nie muszą być kosztowne, ważne by dawać je od serca, nie czekając na specjalną okazję.

Niespodzianka od serca
Niespodzianka od serca
Niespodzianka od serca
Niespodzianka od serca
Niespodzianka od serca
Niespodzianka od serca
Niespodzianka od serca
Niespodzianka od serca
Niespodzianka od serca
Niespodzianka od serca
Niespodzianka od serca
Niespodzianka od serca
Niespodzianka od serca
Niespodzianka od serca
Niespodzianka od serca
Niespodzianka od serca
Niespodzianka od serca

Przewiń w górę