Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

Rodzice czytają bajki

Opublikowano: poniedziałek, 15.01.2024
Autor: p. R. Krzal
Odsłon: 172
      Dziewczynka z dwoma kucykami, ubrana w białą bluzkę w czarne kropki i czarne spodnie z białymi lampasami, stoi obok swojej mamy siedzącej na małym przedszkolnym krzesełku. Mama ma długie, czarne włosy, ubrana jest we wzorzysty sweter w kolorze czarnym i białym oraz granatowe dżinsy. W rękach trzyma bajkę odwróconą ilustracjami w stronę dzieci siedzących przed nimi. Tło stanowi granatowa zasłona.Jak co roku zapraszamy chętnych rodziców do współpracy z przedszkolem i udział w akcji „Cała Polska czyta dzieciom”, która ma na celu zainteresowanie dzieci literaturą dziecięcą i rozwijanie czytelnictwa wśród najmłodszych. W grupie „Biedronek” akcję zainaugurowała mama Aurelki, która jako pierwsza zgłosiła się, aby przeczytać przedszkolakom bajkę. Aurelka przyniosła z domu bajkę o „Misiu Paddingtonie” i jak widać na zdjęciach koleżanki i koledzy z uwagą jej wysłuchały oraz z zainteresowaniem oglądały ilustracje. Zapraszamy chętnych rodziców do wizyty w naszej grupie z ulubioną bajką swojego dziecka.

Rodzice czytają bajki
Rodzice czytają bajki
Rodzice czytają bajki
Rodzice czytają bajki
Rodzice czytają bajki
Rodzice czytają bajki
Rodzice czytają bajki
Rodzice czytają bajki
Rodzice czytają bajki

Przewiń w górę