Wzorowi uczniowie

Opublikowano: poniedziałek, 18.01.2021
Autor: Administrator
Odsłon: 4609

wzorowy Wzorowi i bardzo dobrzy uczniowie
pod względem nauki i zachowania
ze średnią ocen 4,75 i wyższą
po I półroczu roku szk. 2020/21

Gratulujemy

1a

1b

2a

2b

2c

3a

3b

4a

Baran Igor, Chajec Wiktor, Gonet Błażej, Guzik Daria, Janas Emilia, Kandefer Patryk, Niemiec Julia, Olszewska Nikola, Poręba Zuzanna, Potoczna Natalia, Sołyga Krzysztof, Wajda Vanessa, Żygłowicz Maja

4b

Barczyk Amelia, Filipek Mikołaj, Gonet Eryk, Guzik Bartosz, Kranc Filip, Łopuszański Jakub, Nowak Maksymilian, Nykiel Adam, Stelmach Zoriana, Szmyd Nadia, Szyndlar Jan, Winter Marcel.

5a

Gradus Franciszek, Laskowski Aleksander, Lewczak Ada, Marosz Zofia, Siedlecka Aleksandra, Sieniawska Alicja, Stelmach Blanka, Trznadel Olaf, Wajda Zuzanna.

6a

Niedzielski Sasha, Teneta Maja, Tokarz Maja, Węgrzyński Mikołaj.

6b

Brocławik Martyna, Domagalski Paweł, Kuźnar Hanna, Liput Martyna, Nowak Adam, Paczosa Szymon, Pelc Joachim, Prajsnar Patryk, Rymar Wiktor, Staroń Jagoda, Uliasz Patryk, Wanik Igor.

6c

Bajcar Maja, Guzik Maria, Koźba Szymon, Płaza Maks, Smorońska Maja.

7a

Foszcz Joanna, Grądalski Szymon, Kustra Aleksandra, Pikul Sebastian, Wilk Marcel.

7b

Gonet Wiktoria, Kasprzyk Daria, Nowak Angelina, Rymar Szymon.

7c

Dacyl Oskar, Guzik Maria, Habrat Maciej, Habrat Magdalena, Łopuszańska Katarzyna, Mierzyńska Weronika, Słyś Bartosz, Wojtowicz Jagoda, Zapora Joanna, Żygłowicz Karol.

8a

Guzik Dominika, Konopka Maciej, Kuck Milena, Prugar Zuzanna, Salej Zachary, Winiarska Monika, Żychowska Roksana.

8b

Gazda Kinga, Gazda Joanna, Guzik Franciszek, Jaźwiecki Jakub, Zajdel Weronika, Ziemiański Aleksander.
Przewiń w górę