Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

Wzorowi uczniowie

Opublikowano: piątek, 13.01.2023
Autor: Administrator
Odsłon: 6439
 
wzorowy Wzorowi i bardzo dobrzy uczniowie
pod względem nauki i zachowania
ze średnią ocen 4,75 i wyższą
po I półroczy r. szk. 2022/23
 
Gratulujemy
 
 
 
 
 
 
 

1a

Karp Magdalena, Orzechowska Zofia, Ptak Aleksandra, Prus Ignacy.

1b

Byś Łucja, Dębiec Milena, Sajdak Szymon, Wesecka Paulina.

1c

Czub Dawid, Kozicka Hanna, Szelc Alicja, Winiarski Florian.

2a

Chajec Julia, Kasprzyk Maja, Patla Olga, Tokarz Miłosz.

2b

Bęben Tadeusz, Biały Oliwia, Krzanowska Iga, Panocha Fabian, Pelc Zofia, Sikora Nina, Staroń Sara, Teneta Luiza, Tomaszewska Hanna.

3a

Boratyn Emilia, Glazar kaja, Haznar Lena, Juszczęć Wiktoria, Szelc Joanna, Wesecka Blanka, Wilk Natalia. 

3b

Cebula Lena, Kolanko Anna, Orell Magdalena, Tasz Anna, Weron Weronika.

4a

Bacher Hanna, Bronka Maksymilian, Domoń Izabela, Gonet Milena, Gonet Miłosz, Hajek Hanna, Jastrząb Milena, Jaworska Lena, Osuch Karol, Sieniawski Michał, Sowa Aleksandra, Suwaj Natalia, Zych Szymon.

4b

Fornal Antoni, Jakubowicz Alicja, Mierzyńska Dominika, Tomkiewicz Lena, Wywiórska Urszula.

4c

Bobusia Natalia, Bobusia Tymon, Glazar Anna, Uliasz Paulina, Urbanek Szymon. 

5a

Czekaj Natalia, Domagalska Malwina, Dubiel Małgorzata, Galas Amelia, Leczek Lena, Łątka Milena,  Pigoń Mikołaj, Pyznarski Olaf, Sobutka Alicja, Szatkowski Patryk, Trznadel Wiktoria, Zajdel Ignacy.

5b

Bik Adam, Jamka Maja, Ochotnicka Emilia, Paczosa Franciszek, Prugar Antonina, Salej Julia, Smorońska Lena,  Trznadel Filip, Wojnar Aniela.

6a

Gonet Błażej, Guzik Daria, Kandefer Patryk, Olszewska Nikola, Sołyga Krzysztof, Tomaszewska Jadwiga, Wajda Vanessa, Żygłowicz Maja.

6b

Bobusia Iwona, Guzik Bartosz, Nykiel Adam, Rusinek Maja, Stelmach Zoriana, Szyndlar Jan,  Wydra Amelia.

7a

Gradus Franciszek, Lewczak Ada, Marosz Zofia, Siedlecka Aleksandra, Stelmach Blanka .

8a

...........

8b

Domagalski Paweł, Kuźnar Hanna, Liput Martyna, Paczosa Szymon, Pelc Joachim, Staroń Jagoda, Uliasz Patryk, Wanik Igor.

8c

Guzik Maria, Koźba Szymon, Murdzia Julia.
Przewiń w górę