W pasiece

Opublikowano: wtorek, 23.10.2018
Autor: p. D. Barabasz, p. M. Najbar
W pasiece      17-18 października w ramach unijnego projektu „Stawiam na naukę” realizowanego przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Krośnie, klasa pierwsza i druga uczestniczyła, już po raz drugi w zajęciach w ramach tego projektu. Tym razem pojechaliśmy do pasieki p. Marka Barzyka w Krośnie. Dzieci wysłuchały interesujących opowieści o życiu i pracy pszczół. Miały okazję posmakowania kilku rodzajów miodów i wybranie najsmaczniejszych. Organizatorzy zrobili nam niespodziankę i sprezentowali uczniom stroje pszczelarzy. Dzieci mogły się poczuć prawdziwymi pszczelarzami, bo w tych strojach poszły miedzy ule z pszczołami. Dostaliśmy też prezenty w formie czterech słoiczków miodu. Wracaliśmy do szkoły w strojach i dobrych humorach.

W pasiece