Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

„Ratowanie to dla każdego zadanie”

Opublikowano: środa, 20.11.2019
Autor: p. C. Kafel
Odsłon: 879
01 min
 
      Dnia 14 listopada klasa Va brała udział w kolejnych zajęciach realizowanych w ramach projektu „Ratowanie to dla każdego zadanie”. Głównym tematem spotkania były zasady udzielania pierwszej pomocy. Dzieci uczyły się jak ułożyć poszkodowanego w pozycji bocznej ustalonej oraz ćwiczyły resuscytację krążeniowo-oddechową na fantomie noworodka. Ponadto dowiedziały się jak wygląda pierwsza pomoc w przypadku zadławienia lub zakrztuszenia noworodka.
 

Ratowanie...
Ratowanie...
Ratowanie...
Ratowanie...
Ratowanie...
Ratowanie...
Ratowanie...
Ratowanie...
Ratowanie...
Ratowanie...
Ratowanie...
Ratowanie...
Ratowanie...
Ratowanie...
Ratowanie...
Ratowanie...
Ratowanie...
Ratowanie...
Ratowanie...
Ratowanie...
Ratowanie...
Ratowanie...
Ratowanie...
Ratowanie...
Ratowanie...
Ratowanie...

Przewiń w górę