Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

Tłusty czwartek w 2b

Opublikowano: poniedziałek, 15.02.2021
Autor: p. J. Kilar
Odsłon: 737
 Tłusty czwartek w 2b     W tym roku Tłusty Czwartek przypadł na dzień 11 lutego. Rozpoczyna on ostatni tydzień poprzedzający okres Wielkiego postu. Inna nazwa tego święta to Zapusty. Dzień ten rozpoczyna ostatni tydzień karnawału czyli czasu hucznych zabaw i imprez masowych. Niestety w tym roku, z racji izolacji i pandemii musieliśmy świętować odrębnie, bez udziału innych klas. Z inicjatywy rodziców i przy ich pomocy klasa II b radośnie i uroczyście uczciła to święto. W pięknie udekorowanej klasie były tańce przy muzyce, konkursy i zabawy, a na korytarzu przy świątecznie przystrojonych stołach poczęstunek. Podstawą naszych przysmaków był oczywiście pączek. Dzieci, chcąc podnieść rangę naszej zabawy przebrały się karnawałowo w atrakcyjne stroje. Podczas zabawy wszystkim dopisywały humory.
Mimo, że było bardzo fajnie brakowało nam kolegów i koleżanek z innych klas, wspólnej radości, zabawy i tańców - jak to w karnawale na wspólnej zabawie.

Tłusty czwartek w 2b
Tłusty czwartek w 2b
Tłusty czwartek w 2b
Tłusty czwartek w 2b
Tłusty czwartek w 2b
Tłusty czwartek w 2b
Tłusty czwartek w 2b
Tłusty czwartek w 2b
Tłusty czwartek w 2b
Tłusty czwartek w 2b
Tłusty czwartek w 2b
Tłusty czwartek w 2b
Tłusty czwartek w 2b
Tłusty czwartek w 2b
Tłusty czwartek w 2b
Tłusty czwartek w 2b
Tłusty czwartek w 2b
Tłusty czwartek w 2b
Tłusty czwartek w 2b
Tłusty czwartek w 2b
Tłusty czwartek w 2b
Tłusty czwartek w 2b
Tłusty czwartek w 2b
Tłusty czwartek w 2b
Tłusty czwartek w 2b
Tłusty czwartek w 2b
Tłusty czwartek w 2b
Tłusty czwartek w 2b
Tłusty czwartek w 2b
Tłusty czwartek w 2b
Tłusty czwartek w 2b
Tłusty czwartek w 2b
Tłusty czwartek w 2b

Przewiń w górę