Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

Pokaz mody – "Eko Moda"

Opublikowano: środa, 17.02.2021
Autor: p. J. Kilar, p. D. Barabasz
Odsłon: 165
Eko-Moda      Ekologia to ważna sprawa.  Wiedzą o tym wszyscy a najbardziej  świadomi są tego uczniowie. 12 lutego, w piątek klasy II a i  II b brały udział w Przeglądzie Ekomody zorganizowanym przez wychowawczynie w ramach Innowacyjnego Projektu "Lekturki pod chmurki - Czytam  z klasą". Zadaniem modela - modelki było przygotowanie i wykonanie ubioru z surowców wtórnych - np. z butelek, tektury, folii bąbelkowej, gazety, nakrętek itp. Uczniowie tworzyli kreacje o charakterze dyskotekowym, wyjściowym, sportowym a nawet uroczystym - garnitur doskonale skrojony! Komisja konkursowa w składzie: Pani dyrektor Marta Habrat, Pani Ewelina Swołkowicz, Pani Urszula Karpińska i Pani Karina Frej-Zajdel oceniały zwięzłą wypowiedź na temat projektu, zgodność z tematyką ekologiczną, oryginalność wykonania oraz estetykę i sposób prezentacji strojów. Modelki i modele wykazali się ogromnym wdziękiem przy prezentacji, a ich rodzice kreatywnością przy tworzeniu tak niecodziennych kreacji. Dziękujemy rodzicom za pomoc przy tworzeniu dekoracji oraz wykonania i zaprezentowania różnych przedmiotów użytku codziennego, które można zrobić samemu wykorzystując surowce wtórne. Wielkie uznanie zdobył karmnik dla ptaków ora przybornik na długopisy, ołówki, kredki. Jury przyznało nagrody i wyróżnienia. Gratulujemy wykonawcom Eko Mody - stroje były niezwykle pomysłowe.
 

"Eko-Moda"
"Eko-Moda"
"Eko-Moda"
"Eko-Moda"
"Eko-Moda"
"Eko-Moda"
"Eko-Moda"
"Eko-Moda"
"Eko-Moda"
"Eko-Moda"
"Eko-Moda"
"Eko-Moda"
"Eko-Moda"
"Eko-Moda"
"Eko-Moda"
"Eko-Moda"
"Eko-Moda"
"Eko-Moda"
"Eko-Moda"
"Eko-Moda"
"Eko-Moda"
"Eko-Moda"
"Eko-Moda"
"Eko-Moda"
"Eko-Moda"
"Eko-Moda"
"Eko-Moda"
"Eko-Moda"
"Eko-Moda"
"Eko-Moda"
"Eko-Moda"
"Eko-Moda"
"Eko-Moda"
"Eko-Moda"
"Eko-Moda"
"Eko-Moda"
"Eko-Moda"
"Eko-Moda"
"Eko-Moda"
"Eko-Moda"
"Eko-Moda"
"Eko-Moda"
"Eko-Moda"
"Eko-Moda"
"Eko-Moda"
"Eko-Moda"
"Eko-Moda"
"Eko-Moda"
"Eko-Moda"

Przewiń w górę