"The sore paw"

Opublikowano: środa, 26.05.2021
Autor: p. K. Frankiewicz
The sore paw      24 maja uczniowie klasy 1a oraz 1b wzięli udział w przedstawieniu w języku angielskim pt. "The sore paw". Głównym bohaterem przedstawienia był ranny Tygrysek, który szukał pomocy w usunięciu kolca ze swojej łapki. Wszystkie zwierzątka tj. elephants, monkeys, giraffes, snakes ze strachu przed Tygrysem odmówiły pomocy. Najodważniejsza okazała się malutka Myszka- mouse. Na zakończenie przedstawienia wszyscy uczniowie zaśpiewali piosenkę: "Can you help me, please?". Przed występem dzieci z ogromnym zaangażowaniem brały udział w próbach, przygotowywały specjalne maski, rekwizyty oraz pilnie ćwiczyły swoje role i piosenkę. Nasi najmłodsi uczniowie nie tylko zaprezentowali wiedzę i umiejętności z zakresu posługiwania się językiem obcym, ale również wykazały kunszt aktorki. Podczas przedstawienia nie brakowało dobrej zabawy i ogromu emocji.

"The sore paw"