Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

"The sore paw"

Opublikowano: środa, 26.05.2021
Autor: p. K. Frankiewicz
Odsłon: 156
The sore paw      24 maja uczniowie klasy 1a oraz 1b wzięli udział w przedstawieniu w języku angielskim pt. "The sore paw". Głównym bohaterem przedstawienia był ranny Tygrysek, który szukał pomocy w usunięciu kolca ze swojej łapki. Wszystkie zwierzątka tj. elephants, monkeys, giraffes, snakes ze strachu przed Tygrysem odmówiły pomocy. Najodważniejsza okazała się malutka Myszka- mouse. Na zakończenie przedstawienia wszyscy uczniowie zaśpiewali piosenkę: "Can you help me, please?". Przed występem dzieci z ogromnym zaangażowaniem brały udział w próbach, przygotowywały specjalne maski, rekwizyty oraz pilnie ćwiczyły swoje role i piosenkę. Nasi najmłodsi uczniowie nie tylko zaprezentowali wiedzę i umiejętności z zakresu posługiwania się językiem obcym, ale również wykazały kunszt aktorki. Podczas przedstawienia nie brakowało dobrej zabawy i ogromu emocji.

"The sore paw"
"The sore paw"
"The sore paw"
"The sore paw"
"The sore paw"
"The sore paw"
"The sore paw"
"The sore paw"
"The sore paw"
"The sore paw"
"The sore paw"
"The sore paw"
"The sore paw"
"The sore paw"
"The sore paw"
"The sore paw"
"The sore paw"
"The sore paw"
"The sore paw"
"The sore paw"
"The sore paw"
"The sore paw"
"The sore paw"
"The sore paw"
"The sore paw"
"The sore paw"
"The sore paw"
"The sore paw"
"The sore paw"
"The sore paw"
"The sore paw"
"The sore paw"
"The sore paw"
"The sore paw"

Przewiń w górę