Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

Spotkanie z panią Katarzyną Wasilkowską

Opublikowano: sobota, 25.09.2021
Autor: p. J. Teśniarz
Odsłon: 474
W bibliotece      17 września klasy czwarte wraz z wychowawczyniami spotkały się w Krośnieńskiej Bibliotece Publicznej z niezwykłym gościem - panią Katarzyną Wasilkowską, pisarką dla dzieci i młodzieży. Dzięki temu uczniowie mieli okazję poznać kulisy pracy pisarskiej i poznać książkowych rówieśników, np. Jowankę i jej Gang spod Gilotyny, Mundka czy Lulę. Fascynujący, pełen zagadek i tajemnic świat książek pani Katarzyny tak pochłonął czwartoklasistów, że pytaniom nie było końca. Dodatkową atrakcją była możliwość zakupu książek i zdobycie autografów pisarki, więc nikogo nie zdziwiła baaardzo długa kolejka, która ustawiła się najpierw do stoiska, a potem do autorki :)
      Wyjście do biblioteki odbyło się w ramach realizowanego przez naszą szkołę programu skierowanego do uczniów klas czwartych "SP! Serce i pomoc" jako forma upowszechniania kultury.
 

W bibliotece
W bibliotece
W bibliotece
W bibliotece
W bibliotece
W bibliotece
W bibliotece
W bibliotece
W bibliotece
W bibliotece

Przewiń w górę