Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

Festyn Rodzinny 2007

Opublikowano: środa, 06.06.2007
Odsłon: 2888
    Już na stałe w tradycję naszej szkoły wpisał się Festyn Rodzinny, organizowany w pierwszą sobotę czerwca. Organizacja imprezy wymaga wielu przygotowań i zaangażowanie dyrekcji, nauczycieli, rodziców i dzieci.
 

Jedynym przeciwnikiem w tych przygotowaniach okazała się pogoda, padający deszcz spowodował, że zaplanowana w plenerze zabawa, musiała odbyć się wewnątrz budynku. Nie odebrało to jednak dobrego humoru ani organizatorom, ani uczestnikom.
    Otwarcia festynu dokonała Pani dyrektor Jadwiga Kasprzyk, powitała przybyłych i życzyła miłej zabawy.
Festyn był okazją do prezentacji umiejętności artystycznych uczniów naszej szkoły. Na scenie zabawiali nas członkowie szkolnego kabaretu z klas IV-VI, ciekawe występy taneczno-recytatorskie przygotowywały również dzieci z klas I-III. Duże zainteresowanie wzbudził gościnny koncert "Studia Piosenki" z udziałem naszych uczennic oraz pokaz szermierki, przygotowany przez Klub "Sokolik"
    Dużą popularnością cieszyła się loteria fantowa, gdzie każdy los wygrywał. Można było zmienić fryzurę, zrobić makijaż i pomalować twarz odwiedzając odpowiednie stoisko. Na pamiątkę, chętni mogli nabyć bukiet kwiatów z bibuły lub figurki z masy solnej wykonane prze uczniów i pedagogów. Rodzice mieli możliwość zaopatrzenia dzieci w podręczniki szkolne na kiermaszu książek.
    Jak co roku ogromnym zainteresowaniem cieszyły się konkurencje sportowo-rekreacyjne, gdzie dzieci i rodzicesprawdzali swoją sprawność i zdobywali nagrody.


    Doskonała, wielogodzinna impreza wiązała się też z zapleczem kulinarnym. W ofercie bufetu znalazły sie, kiełbaski z rożna, hot-dogi, Doskonały bigos, kanapki, a na deser ciasta domowe - przygotowane przez rodziców, lody, zimne i gorące napoje.

    Wspaniała zabawa trwała kilka godzin, które bardzo szybko minęły...

  

Przewiń w górę