Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

Festyn Rodzinny 2008

Opublikowano: czwartek, 12.06.2008
Odsłon: 3107

        30 maja po raz kolejny w naszej szkole odbył się Festyn Rodzinny. Wszystkich obecnych w imieniu całej szkoły powitała prowadząca p. Iwona Foremny, która poinformowała przybyłych o wszelkich atrakcjach tego dnia. Festyn był okazją do zaprezentowania przez naszych uczniów swoich umjętności muzycznych, artystycznych, tanecznych, strzeleckich i innych.

Na scenie podziwialiśmy między innymi młode talenty wokalne pod batutą p. Jolanty Teśniarz, a. koło teatralne prowadzone przez p. Joannę Jajugę przeniosło nas w krainę baśni. Duże zainteresowanie wykazali wielbiciele strzelectwa. Odbyły się dwa turnieje: strzelania z kuszy i pistoletów. Na scenie gościliśmy również osiedlowy zespół muzyczny, który umilał nam czas swoją muzyką. Warto także wspomnieć, że tradycyjnie odbyła się sprzedaż pysznych ciast upieczonych przez rodziców, sprzedaż podręczników i loteria fantowa.
Pieniądze zebrane w trakcie festynu przeznaczone zostaną na zakup urządzeń placu zabaw.

Festyn Rodzinny
Festyn Rodzinny
Festyn Rodzinny
Festyn Rodzinny
Festyn Rodzinny
Festyn Rodzinny
Festyn Rodzinny
Festyn Rodzinny
Festyn Rodzinny
Festyn Rodzinny

 

Przewiń w górę